Цікаве

Чотири знаки зодіаку, які можуть зіткнутися з труднощами в день сонячного затемнення

10 червня завершиться коридор літніх затемнень. Підсумковою подією стане рідкісне кільцеподібне сонячне затемнення. Воно загрожує неприємностями Ракам, Дівам, Скорпіонам і Рибам.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка назвала представників тих сузір’їв, які найімовірніше зіткнуться з неприємними подіями в день сонячного затемнення, передає 1News.

Знаки, яким не пощастить

Рак

Варто бути обережнішими в спілкуванні, підбирати більш зважені слова, бо велика вірогідність, що висловлювання і наміри неправильно витлумачать, і через ці непорозумінння можна досить серйозно посваритися.

Діва

Передбачається не надто ресурсний день. Можливе безсоння, а потім і взагалі якась млявість, незрозумілий стан слабкості. Можливі проблеми з грошима: великі витрати.

Скорпіон

Фізичний стан може бути не на найкращому рівні: проблеми з тиском, головою, слабкість, емоційна нестабільність. Можуть нахлинути якісь незрозумілі смуток і туга. Тому не плануйте будь-якої бурхливої діяльності, більше відпочивайте.

Риби

Зупиніть роботу, не звертайте увагу на всі турботи. Якщо є така можливість – візьміть вихідний, тому що це саме той день, коли варто побути в тиші і роздумах, пошукати сенс життя і зрозуміти, для чого все це вам.

 

Чим небезпечне кільцеподібне сонячне затемнення 10 червня

Це явище призведе до занепаду сил. Особливо тому, що збільшиться ризик конфліктів і сварок. Керувати емоціями стане дуже складно, як і не реагувати на різні провокації. У цей день потрібно постаратися абстрагуватися і менше хвилюватися. Також важливо 10 червня не вдаватися до шкідливих звичок і відмовитися від важко засвоюваних страв. І бажано менше навантажувати тіло спортом, більше відпочивати. Все добре в міру.

Джерело: Обозреватель

Back to top button