Цікаве

Чотири знаки Зодіаку, для яких березень стане мегаактивним

Березень – місяць кохання і настрою, він пройде під впливом Венери. Тому протягом нього буде багато творчості, романтики і мистецтва. Це найкращий період для догляду за собою і побачень. Близнюки, Стрільці, Діви і Риби стануть мегаактивними і рухливими.

Перша половина березня буде дуже кармічною. На те є дві причини: вплив минулого затемнення і завершення річного циклу. Але вже з 16 березня більшість із нас стане розсіяними і забудькуватими. Про це попередила астрологиня Наталя Анісімова, передає 1News.

“Порівняю першу половину березня з весною, коли починає танути сніг. Замість білого покривала ми бачимо все, що під ним ховалося”, – зазначила експертка.

Тому до 20 березня потрібно зрозуміти, що проявилося в житті і провести своєрідне внутрішнє прибирання.

“Є думка, що це місце в році – смітник від всіх сфер життя. Якщо не працювати з тим, що проявилося, це переходить у несвідоме. Зі свого боку ущільнюються кармічні завдання. Далі ми передаємо це по поколінню. Заодно ми перетворюємося в жертв обставин. Нас завжди буде наздоганяти те, що ми повинні змінити”, – підкреслила Анісімова.

20 березня буде сакральний день і свято всіх астрологів – весняне рівнодення. Воно – астрологічний новий рік.

26 березня – “нова” Венера, яка допоможе дати початок важливим змінам.

У березні Марс йтиме по знаку Близнюки, тому протягом місяця буде активне спілкування, яке обернеться масою нових знайомств.

Джерело: астрологиня Наталя Анісімова на своїй сторінці в Instagram

 

Останні новини

Back to top button