Цікаве

Чорнобиль вийшов з карантину: як потрапити в зону відчуження за новими правилами

1 червня для туристів відкривають Чорнобильську зону. Однак не обійшлося без певних обмежень і нових правил. Про це повідомляє 1News.

Усі поїздки до зони відчуження будуть обмежені до одного дня. Перед в’їздом на КПП “Дитятки” відвідувачі проходитимуть температурний скринінг. Якщо в групі туристів виявлять людину з температурою вище 37,2 градусiв або з симптомами респіраторних захворювань, то відмову у в’їзді отримають усі її учасники. Крім цього, при вході в транспорт пасажиру зобов’язані обробити руки антисептиком.

Зона відчуження

Також заборонено відвідувати їдальні Чорнобильської атомної станції. До карантину обіди на ЧАЕС були дуже популярними. Зокрема, туристи з Європи та США могли скуштувати традиційні в СРСР обіди: “перше, друге і компот”. Тепер організатори поїздок зобов’язуються забезпечити відвідувачів питною водою й сухими пайками.

“Відвідати Чорнобильську зону можуть тільки ті, хто зараз перебуває на території нашої країни, але ми віримо, що кордони незабаром відкриються”, – розповідає голова ГО Chornobyl NOW Олена Фоміна.

Джерело: Державне агентство з управління зоною відчуження

Останні новини

Back to top button