Цікаве

Чорна п’ятниця 2019 в Україні: як заощадити і де шукати великі знижки

Як купувати речі в сезон різдвяних розпродажів.

Чорна п’ятниця 2019 припадає на 29 листопада. У цей день можна купити зі знижками цифрову або побутову техніку, одяг, меблі та інші товари в магазинах і бутиках. 1News розповідає, що таке Чорна п’ятниця, як знайти великі знижки в Україні, чи можна потім повернути непотрібні речі і як найкраще заощадити.

  • Що таке Чорна п’ятниця?

Чорна п’ятниця – п’ятниця після Дня подяки в США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день започаткували ще в XIX столітті, а термін “Чорна п’ятниця” з’явився у 1966 році і спочатку використовувався в основному на Східному узбережжі США. Через те, що День подяки випадає на четвертий четвер листопада, чорна п’ятниця проходить в проміжку з 23 по 29 листопада.

  • Як знайти великі знижки

Їх можна відстежувати на декількох сайтах: Skidochnik, Blackfridays і в Telegram-чатах “Чорна п’ятниця Україна”, “Чорна п’ятниця UA”.

  • Чи можна повернути товар, куплений в Чорну п’ятницю

Протягом 14 днів з дня покупки в магазин можна повернути будь-який товар, якого немає в “Переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню”. Однак товар повинен бути в оригінальній коробці і в тому вигляді, в якому ви його придбали. Обов’язково пред’явіть чек.

Як заощадити в Чорну п’ятницю

  • Визначтесь із витратами Позначте для себе суму, яку ви можете витратити без значної шкоди для бюджету.
  • Відстежте ціну. Діапазон цін бажано зафіксувати і потім порівняти, як цифри змінювалися в Чорну п’ятницю і перед нею.
  • Список покупок. Складіть конкретний список товарів, які вам справді необхідні.
  • Знайдіть час. Зазвичай пік покупок припадає на полудень – в обідній час покупки роблять більшість людей. Але краще відстежуйте повідомлення на офіційних сайтах супермаркетів, магазинів і торгових мереж.
  • Вибір магазину. Визначтеся, що і де ви хочете купити, щоб завчасно приміряти цю річ і в спокійній атмосфері придивитися до деталей. Якщо це інтернет-магазин, можна заздалегідь підібрати кошик, а коли з’являться знижки – просто оплатити товари.

Джерело: Сьогодні

Back to top button