Цікаве

Чорна п’ятниця-2019: топ-5 фільмів про шопінг і світ моди

Нарешті настала “Чорна п’ятниця” – справжній день раю для шопоголіків і просто любителів великих знижок. Любителі шопінгу вже вишикувалися в черзі за взуттям, сукнями, сумочками і аксесуарами. 1News показує добірку улюблених фільмів про шопінг і модк. Якщо ви не встигли пробігтися магазинами, то дивіться, як це роблять головні герої.

“Шопоголік”

Стрічка П.Дж. Хогана знята за романами Софі Кінселли – про дівчину, яка перебуває в постійному протистоянні зі своїм гаманцем і магазинами. Айла Фішер напрочуд тонко і достовірно зіграла залежність від шопінгу, адже це дійсно не лікується. “Вам знайоме це відчуття, коли бачиш симпатичного хлопця, і він тобі посміхається, і твоє серце тане, як масло на гарячому тості? Зі мною те ж саме, коли я бачу магазин”, – говорить головна героїня фільму. Іронія в тому, що героїня з обов’язку “служби” роздає поради про те, як розумно планувати свій бюджет, але жодного разу не дотримувалась цих порад сама.

“Секс у великому місті”

Ми пропонуємо фільм, хоча в серіалі також чимало моментів, де головні героїні вирушають на шопінг. Чудова четвірка подруг, яка уже всім полюбилася, котрих зіграли Сара Джессіка Паркер, Кім Кетролл, Крістін Девіс і Синтія Ніксон, майже не піддаються часу, нескінченно ходять магазинами. Любителі дорогого красивого взуття будуть в захваті від фільму і серіалу.

“Диявол носить “Prada”

Це чудова комедія, що дозволяє зануритися в світ глянцю. Ви ніколи не думали про те, що ховається за всіма цими статтями, фотографіями та пробниками в журналах моди? Цей фільм розповідає про молоду провінційну дівчину, яка влаштувалася помічницею до редактора одного з найвідоміших модних журналів. Дівчині доводиться зануритися в світ глянцю і зрозуміти, що він не такий простий, як їй здавалося.

“Стажер”

Кінокомедія режисера Ненсі Меєрс. Бену Віттакеру вже за сімдесят, але він не може спокійно сидіти без діла. Чоловік вирішує найнятися стажистом до офісу інтернет-магазину модного одягу. Але колектив на чолі з начальницею Джулс молодий, і вони не знають, як правильно реагувати на нового члена команди.

“Сімейка Джонсів”

Комедійна драма з Демі Мур і Девідом Духовни в головних ролях розповідає про менеджерів компанії, які проводять приховану рекламу предметів розкоші, парфумерії, спортивних та інших товарів. Зовні вони виглядають як дружна сім’я: тато, мама, дочка і син. А насправді у кожного з них завдання – рекламувати, щоб нові друзі купували ті ж речі, якими вони самі користуються.

У підсумку в кожному новому місті, куди переїжджає “сім’я”, злітають продажі. Адже чоловікам хочеться мати такі ж статусні речі, як у нового сусіда, і дарувати своїм коханим коштовності. А жінкам – не упустити шансу і придбати, наприклад, омолоджуючу косметику, щоб виглядати такою ж привабливою і сексуальною, як нова приятелька. Псевдосин і дочка щосили рекламують модні серед молоді гаджети.

Джерело: Сьогодні

Back to top button