Цікаве

Чому важливо носити маску правильно: відповідь інфекціоніста

У магазин і транспорт без маски не можна, але багато українців примудряються обходити правила і носять маску формально – на підборідді. Як правильно захищати органи дихання – розповідає експерт, передає 1News.

Офіційно в Україні заборонено заходити без масок в громадський транспорт і торгові центри. За таке правопорушення навіть загрожує штраф, але не всіх це зупиняє. Часто можна побачити людей у приспущеною масці, коли формально вона є, але носять її неправильно, просто спустивши з носа.

Чому так відбувається, розповідають самі українці:

“Тому що я не вірю в цей короновірус, він вже всім набрид”, “Я вже перехворіла”, “Тому що мені так зручно”, “Просто впала маска”

Інфекціоніст пояснює: обдурити вірус, виставивши ніс з маски, – не вдасться.

Втрачається будь сенс маски. Який сенс в такому захисті? Маска – певний бар’єр, який на сьогодні просто необхідний. Найгірше, що людина не тільки ризикує сама, але й наражає на небезпеку інших. Постійно присутнє носове дихання, яке старанно виділяє аерозоль з вмістом вірусу, так само ми носом втягуємо це повітря, яке абсолютно ніяк не фільтрується.

Інтернетом навіть гуляє мем, де порівнюють спущену з носа маску з неправильним носінням нижньої білизни.

Мем, чому неправильно носити маску на підборідді

Мем, чому неправильно носити маску на підборідді
Фото: скриншот

 

Жартівники доводять, що маска на підборідді – фікція захисту від вірусу. Тим часом в Бразилії навіть створили соціальну рекламу, щоб нагадати, як правильно носити маску.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close