Цікаве

Чоловіки частіше ніж жінки відчувають себе самотніми

Вчені з Ексетерського, Манчестерського університетів та університету Брунеля в Англії провели масштабне дослідження щодо того, у якому віці люди почуваються самотніми, інформує 1NEWS.

Для цього вони опитали 46 тисяч респондентів різного віку з 237 країн. Це було онлайн-опитування “Експеримент самотності” радіостанції BBC Radio 4 та BBC World Service.

Виявилося, що молодь почуває себе самотніми частіше за дорослих. На брак уваги та спілкування більше нарікають чоловіки, аніж жінки. Однак рідко у цьому зізнаються.

“Оскільки відчуття самотності випливає з невдоволеності власними соціальними зв’язками, причина може полягати в тому, що в молодших і старших людей різні очікування щодо цих зв’язків”, – пояснила професорка університету Ексетера Мануела Баррето.

Що цікаво, на відчуття самотності впливає устрій країн. Там, де заведено підтримувати один одного та не соромитися контактів, люди почувають себе соціалізованими, на кшталт Бразилії. А індивідуалістичні країни зумовлюють відсторонення людей один від одного. Тут мова йде про Велику Британію та США.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close