Цікаве

Бюджетний відпочинок влітку: кращі морські курорти України

Одна з основних причин любити літо – можливість відпочити та набратися здоров’я на морському узбережжі. Але через коронавірус, кордони багатьох країн закриті. Та й фінансів на відпочинок закордоном не завжди вистачає. Ось чому зараз українців цікавить відпочинок на вітчизняних курортах.

Шукаєте куди поїхати на море в Україні недорого? 1News розповідає про найкращі місця для бюджетного відпочинку в рідній країні.

Росєйка

Курорт Росєйка

Курорт Росєйка

Це віддалений і дуже чистий курорт на узбережжі Чорного моря. У Росєйці на вас чекають широкі піщані пляжі, демократичні ціни на житло, і невелика кількість відпочивальників. Дістатися до селища важко навіть на особистому транспорті – через погані дороги. Але це компенсує чарівна природа. До моря веде місток через лиман. Вранці тут можна спостерігати пеліканів та інших рідкісних птахів.

За декілька кілометрів від селища знаходиться маяк, до якого рекомендують прогулятися пішки. Також можна відвідати Вилкове на березі Дунаю – так звану “Українську Венецію”.

Бердянськ

Курорт Бердянськ

Курорт Бердянськ

Місто Бердянськ на березі Азовського моря поєднує в собі комфортний морський відпочинок і насичене нічне життя. Це місце підійде для відпочинку як молоді, так і сім’ям з дітьми: потрібно лише уважно вибирати, де саме оселитися.

У Бердянську є кілька чистих піщаних пляжів з пологим входом в море. Найпопулярніший з них – Солом’яний пляж. Бердянськ – велике місто, на його пляжах відпочиває багато людей. Тому, краще приходити на море заздалегідь, щоб зайняти зручне місце. Ціни на житло відрізняються в залежності від району проживання. Якщо постаратися – можна знайти дійсно дуже дешевий варіант.

Курортне

Курортне

Курортне

Це селище на березі Чорного моря заховалося в тихому і спокійному місці, далеко від різних промислових об’єктів. Поруч розташований Будацький лиман з лікувальними грязями, заради яких приїжджає багато відпочивальників.

У Курортному широкі та малолюдні пляжі. До моря ведуть високі глиняні урвища з вирізаними сходинками в них. Це трохи ускладнює спуск, але створює чудовий ландшафт. Ціни на відпочинок тут значно дешевші, ніж на інших курортах одеської області. Потрібно враховувати, що на в’їзді до селища погані дороги, а інфраструктура в ньому розвинена недостатньо. Але гармонійність і екологічність цього місця заміщають всі незручності.

Приморське

Курорт Приморське

Курорт Приморське

Це село на березі Чорного моря знаходиться між селищами Залізний Порт і Лазурне. У Приморському всього 500 осіб населення, тому, якщо хочете спокійного і недорогого відпочинку – розгляньте цей варіант. Це село прекрасно підходить для відпочинку з дітьми. Також, тут буде безпечно відпочивати під час пандемії – через невелику кількість людей.

У Приморському є ринок, декілька кафе й атракціони. Найнижчі ціни на житло можна знайти у приватному секторі. Крім того в селі є бази відпочинку із загальною кухнею.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button