Цікаве

«Будь ласка, не розчаровуй мене»: у США продемонстрували лист Манафорта до Льовочкіна

В американському суді по справі колишнього політтехнолога Дональда Трампа і в минулому біглого президента України Віктора Януковича був продемонстрований лист Пола Манафорта до колишнього голови адміністрації президента Сергія Льовочкіна. Про це повідомив журналіст української служби «Голосу Америки» Олександр Яневський.

У листі Манафорт виставляє рахунок на оплату послуг щодо лобіювання інтересів колишнього президента України Віктора Януковича за травень у розмірі майже 4,5 млн доларів.

При цьому політтехнолог пише: «Будь-ласка, не розчаровуй мене, і не надсилай частинами. Мені потрібно все зараз. Обіцяю, що не буду турбувати тебе певний час, якщо ти сплатиш повну суму».

Нагадаємо, екс-голову передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта визнали винним за 8 пунктами обвинувачення. Таке рішення винесли присяжні під час судового розгляду у місті Александрія, штат Вірджинія.

Зазначається, що 5 із 8 обвинувачень мають відношення до ухиляння від податків, 1 – недекларування іноземних банківських рахунків, як вимагає того закон. Ще 2 пункти – щодо банківського шахрайства.

Загалом колишнього політтехнолога Віктора Януковича і керівника виборчого штабу Дональда Трама звинувачували за 18 пунктами.

Якщо суддя погодиться із висновками присяжних, загалом йому загрожує до 80 років ув’язнення.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з Партією регіонів і «Опозиційним блоком».

Сергій Льовочкін нині народний депутат України від «Опозиційного блоку», був головою Адміністрації Президента Віктора Януковича до трагічних подій на Майдані, які призвели до численних людських жертв.

Back to top button