Цікаве

Британці розробили гіперзвуковий двигун

Швидкість транспортного засобу на такому двигуні буде в п'ять разів перевищувати швидкість звуку

Британська компанія Reaction Engines розробила новий гіперзвуковий двигун, який долетить з Лондона до Сіднея всього за чотири години — на звичайному лайнері це займе 20 годин.

Про це повідомляє 1NEWS.

Швидкість транспортного засобу на такому двигуні буде в п’ять разів перевищувати швидкість звуку. Випробування футуристичного корабля пройдуть в Колорадо, в той час як основна частина двигуна вже пройшла попередню перевірку.

Новий реактивний двигун, у виробництві якого зацікавлені такі компанії, як Rolls-Royce і Boeing, отримав назву Sabre. Відзначається, що він може вважатися частково реактивним і частково ракетним і заснований на новій технології теплообміну і попереднього охолодження. Вбираючи повітря на малих висотах, його принцип разом із тим більше схожий на принцип роботи ракети.

За словами програмного директора Reaction Engines Шона Дрісколла, двигун Sabre зможе не тільки здійснювати швидке транспортування між двома найдальшими точками Землі в межах атмосфери, знизивши тим самим час повітряних перельотів, але і дозволить розширити кордони космічних польотів, відправляючи кораблі прямо на орбіту без декількох ступенів ракетного палива.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button