Цікаве

Британський сайт шукає туриста на вакансію мрії

Сайт люксових речей HushHush відкрив вакансію мандрівника із зарплатою в 100 тисяч доларів.

Тест-драйв розкішних автомобілів

В обов’язки туриста входитиме тестування розкішних машин, яхт, а також поїздки на приватні острови, розповідає 1News.

“Ми шукаємо людину, яка зможе тестувати розкішні продукти і давати їм якісну оцінку перш, ніж вони будуть виставлені на продаж. Також співробітник буде багато подорожувати, щоб перевіряти приватні острови і нерухомість по всьому світу”, — йдеться в оголошенні.

Зарплата кандидата, який успішно впорався з роботою, становитиме 98 тисяч доларів на рік, (8177 на місяць).

“Мета нашого сайту — запропонувати все, що потрібно мільйонерам, і стати провідним магазином, де заможні споживачі зможуть купити найкращі речі в світі. Ми шукаємо тестера розкішних продуктів, щоб перевірити наші продукти, перш ніж вони надійдуть у продаж для широкої публіки. Успішний кандидат повинен буде протестувати продукти на предмет їх стилю, комфорту, продуктивності та придатності, а також підготувати детальний звіт по кожному елементу”, – уточнюється в оголошенні.

Сайт HushHush отримав назву “Amazon для мільйонерів”. Його запустив 29-річний британець Аарон Харпін. До списку доступних позицій входить французький замок за 62 мільйони фунтів стерлінгів і супер’яхти вартістю 21 мільйон фунтів стерлінгів.

“Звичайно, ми хочемо, щоб наші клієнти знали, що кожен товар має гарантію якості. Ось чому ми шукаємо тестера”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: News.com

Back to top button