Цікаве

Британські вчені створили прилад для підтримки дихання хворих на коронавірус

Модернізовані апарати CPAP (безперервної підтримки тиску в дихальних шляхах) допоможуть послабити навантаження на лікарняні апарати штучної вентиляції легень

Британські вчені модернізували пристрій, яку використовують для лікування людей з апное сну, щоб використовувати його для підтримки дихання хворих на COVID-19.

Про це повідомляє 1NEWS.

Повідомляється, що процес розробки приладу зайняв менше двох тижнів і був схвалений для використання Національною службою охорони здоров’я Велико Британії. Ці прилади пройдуть клінічні випробування, а потім їх будуть використовувати в лікарнях для лікування хворих з COVID-19.

Модернізовані апарати CPAP (безперервної підтримки тиску в дихальних шляхах) допоможуть послабити навантаження на лікарняні апарати штучної вентиляції легень за рахунок лікування пацієнтів, яким не потрібна інтенсивна підтримка.

Вказано, що апарат розробили лікарі, спільно з інженерами британської Формули-1, і за допомогою комп’ютерних технологій за кілька тижнів розробили пристрій, на розробку якого могли піти роки.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close