Цікаве

Британки здійснили найшвидшу навколосвітню подорож на парному велосипеді (ФОТО й ВІДЕО)

На подорож 54 та 55-річні британки витратили 263 дні, 8 годин та 7 хвилин

Дві британки, Кіт Діксон та Різ Марсден, здійснили найшвидшу навколосвітню подорож на парному велосипеді. Їм довелося пришвидшитись через епідемію коронавірусу. Вони встигли повернутися додому за день до закриття кордонів.

Про це повідомляє 1NEWS.

На подорож 54 та 55-річні британки витратили 263 дні, 8 годин та 7 хвилин. Спершу вони планували встановити жіночий рекорд, але виявилося, що вони перевершили і чоловічий рекорд (281 день).

Вони почали поїздку 29 червня 2019 року з Оксфорда. Велосипедистки проїхали 29 391 кілометр через 25 країн. Під час подорожі британки зіштовхнулися з тепловими хвилями в Європі, пожежами в Австралії та мусонами в Азії.

Кіт і Різ довелося прискоритися через ситуацію з коронавірусом у світі. Вони щодня проїжджали від 130 до 160 кілометрів за день. Щоб не опустити руки, жінки слухали музику та аудіокниги, а також пили багато кави.

Кіт Діксон та Різ Марсден, які здійснили найшвидшу навколосвітню подорож на парному велосипеді

Вони встигли повернутися до Великої Британії 18 березня 2020 року — за день до запровадження глобального карантину майже в усьому світі та закриття кордонів.

«Ми справлялися з усім, бо нам це подобається. Було важливо продовжувати сміятися — і ми це зробили», — поділилися враженнями велосипедистки.

Попередній рекорд із найшвидшої навколосвітньої подорожі на парному велосипеді встановили британці Луї та Лойд у травні 2019 року. Вони здійснили подорож за 281 день 22 години та 20 хвилин.

Серед окремих велосипедистів найшвидше навколо світу на велосипеді проїхали Дженні Грем (серед жінок) — за 124 дні 10 годин та 50 хвилин та Марк Бомонт (серед чоловіків) — за 78 днів 14 годин та 40 хвилин.

Джерело: Громадське

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close