Цікаве

Борис Джонсон назвав британців найтовстішими у Європі

Він наголосив, що в державі потрібна дискусія щодо боротьби зі зростаючими показниками ожиріння, яке дуже дорого коштує країні

Британці набагато товстіші за жителів інших європейських країн, за винятком Мальти, заявив у понеділок, 29 червня, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Він наголосив, що в державі потрібна дискусія щодо боротьби зі зростаючими показниками ожиріння, яке дуже дорого коштує країні, – інформує 1NEWS.

“Я зайняв дуже лібертаріанську позицію щодо ожиріння. Але насправді, коли ви подивитеся на цифри, коли ви подивитеся на тиск на Національну службу охорони здоров’я, порівняєте нашу чудову країну з іншими країна Європи, то побачите, що ми значно товстіші, ніж більшість інших, окрім мальтійців”, – сказав британський прем’єр.

Сполучене Королівство має один з найвищих показників ожиріння у світі.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, ожирінням страждає кожен третій дорослий у країні. Загалом по всьому світу число людей з ожирінням зросло майже втричі з 1975 року та зараз становить понад 650 мільйонів осіб, підрахувала Всесвітня організація охорони здоров’я.

“Я не збираюся удавати, що маю оригінальні думки про це, як і не буду удавати, що політикам це легко вирішити, – всі знають, що це важко”, – зазначив британський прем’єр.

При цьому Джонсон ухилився від прямої відповіді на запитання, чи підтримуватиме він податок на цукор.

“Ми, безумовно, повинні дбати про здоров’я свого населення, і ми будемо щасливішими, здоровішими та стійкішими до таких захворювань, як COVID-19, якщо ми зможемо побороти ожиріння”, – наголосив він, додавши, що ситуація з ожирінням дорого коштує Національній системі охорони здоров’я.

Джонсон, який на початку року заявляв, що йому треба схуднути, у квітні був госпіталізований з коронавірусом та перебував у відділенні інтенсивної терапії. На запитання про те, наскільки погано він почувався, він відповів: “Я трохи втратив вагу – це дійсно правда, як це буває у відділенні інтенсивної терапії”.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close