Цікаве

Болгарія відкрила кордон для українських туристів: як буде тепер

Тепер для перетину кордонів Болгарії українцям потрібно мати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий не пізніше ніж за 72 години до поїздки. Для мандрівників з України це правило набрати чинності з 30 липня, повідомляє 1News.

Після в’їзду в Болгарію українські туристи не повинні проходити 14-денний карантин в країні. Після повернення в Україну також не потрібно проходити двотижневу ізоляцію, оскільки Болгарія на цей час входить в “зелену зону” країн.

Болгарія дозволила в'їзд українським туристам

Нагадаємо, з 16 липня в’їзд до Болгарії для громадян України був дозволений без пред’явлення тесту на коронавірус. Зараз, крім українців, мати негативний тест на COVID-19 для в’їзду в Болгарію повинні громадяни ще дев’яти країн: Чорногорії, Албанії, Молдови, Північної Македонії, Боснії та Герцеговини, Сербії, Косово, Ізраїлю та Кувейту. Для них це правило вступає силу з 28 липня.

Водночас, рішенням болгарського уряду в країні продовжили дію надзвичайної епідемічної ситуації до 31 серпня. Носіння масок в закритих громадських місцях, в тому числі в транспорті, метрополітені, аеропорту, автовокзалі, закладах торгівлі, лікарнях, аптеках, музеях, церквах, є обов’язковим. Від носіння масок звільняються клієнти закладів харчування та барів.

Джерело: Міністерстві охорони здоров’я Болгарії

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close