Цікаве

Блогерка Bad mamа стала помічницею голови Центрвиборчкому

Блогерка Анжела Єременко, відома під псевдонімом Bad mama, стала помічницею голови Центральної виборчої комісії. Про це вона повідомила своїм підписникам, а також підтвердила журналістам 1News.

фото з Instagram Анжели Єременко

«Я ніколи не працювала в державних установах і для мене це приємний виклик. Бо я люблю цю країну і якщо можу якось повпливати на процеси – я це зроблю. Потрапила я сюди випадково, але, знову ж таки, завдяки блогу бед мама. Все таки, в житті цей блог став моїм головним соціальним ліфтом. Плюс я маю диплом політолога! В мої обов’язки входить комунікація, робота над брендом ЦВК та подальші зміни в цьому напрямку», – написала Єременко в своєму Instagram 3 лютого.

Відповідаючи на питання 1News, блогерка повідомила, що вона була призначена на посаду помічника голови Центрвиборчкому 3 лютого 2020 року. «Це патронатна служба, тому ніяких конкурсів тут немає», – зазначила вона.

Анжела Єременко додала, що подати резюме на посаду їй запропонувала радниця голови ЦВК. «Особисто голову не знала до роботи тут. Мені написала в особисті повідомлення в Інстаграм його радниця, тому що я написала, що звільнилася з попереднього місця і шукаю нову роботу», – повідомила 1News блогерка.

Єременко зазначила, що з радницею голови Центрвиборчкому також не була особисто знайома, «вона просто була підписницею блогу Bad mama».

Нагадаємо, 4 жовтня 2019 року головою Центральної виборчої комісії став Олег Діденко. Його кандидатуру підтримали 16 членів Центрвиборчкому.

Станом на 17 лютого 2020 року у Анжели Єременко 8880 підписників на акаунті Angie_badmama в Instagram. В описі своєї сторінки вона вказує: «Погана мама класної Єви. Обережно, бо дуже відверта, знімаю скрєпи».

На сторінці Анжели Єременко «Bad Mama» у Facebook 29 932 підписників. Сторінку вподобали 28 675 людей.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close