Цікаве

Блакитний Місяць: що це таке та коли відбудеться

Наближається таємниче осіннє свято – Геловін-2020. Воно й само по собі вважається містичним, але цьогоріч його магічна сила підкріплюється ще й силою небесних тіл. 31 жовтня на небо зійде Блакитний Місяць.

У чому полягає містика дня, чим примітна жовтнева повня на Геловін, який вплив матиме Блакитний Місяць на людей, розповідає 1News.

Що таке Блакитний Місяць

Блакитний Місяць – це друга за рахунком повня в місяці.

Це доволі рідкісне астрономічне явище, яке трапляється один раз на майже три роки.

Між повнями зазвичай проходить 28 днів, і відповідно, вони бувають раз на місяць.

Блакитний Місяць: точна дата і час

Але 2020 року жовтень відзначився тим, що встиг двічі “запустити” в небо супутник Землі. Перша повня місяця відбулася в п’ятницю, 2 жовтня, о 00:06 за київським часом.

А ось друга повня погляне на землян саме на Геловін, 31 жовтня, о 16:50 за київським часом. Тож із 31 жовтня на 1 листопада на нас чекає наймістичніша і найсильніша в енергетичному сенсі ніч.

Особливості повні 31 жовтня

Занадто багато різних збігів, що насторожують, відбувається саме цього дня, тож навіть скептики насилу від них відмахнуться:

  • Блакитний Місяць випав на непростий високосний рік;
  • повня відбудеться на день Геловіна, напередодні Дня всіх святих, який вважається наймістичнішим днем, коли стираються кордони між світами;
  • вперше за довгі роки повню буде видно практично одночасно на більшій частині земної кулі.

Що можна, а що не можна робити під час Блакитного Місяця 31 жовтня

  • Повня на Геловін пройде під знаком Тельця. У цей період реакція людей на слова і події дещо сповільнюється і притупляється, думки стають неуважними, концентрація уваги падає.
  • Це абсолютно не відповідний час для серйозних рішень і починань. Всі серйозні справи пробуксовують і гальмуються, їх складно зрушити з мертвої точки.
  • З позитивного можна зазначити те, що в цей період люди не будуть надто агресивними і озлобленими. Швидше, кожен буде занурений у власні думки і справи, особливо не відволікаючись на оточуючих. Тож серйозних конфліктів не передбачається.
  • В жодному разі не можна нікому бажати зла, навіть подумки. Енергетика дня передбачає матеріальність наших помислів, з якими слід поводитися вкрай акуратно, щоб не порушити гармонійність і баланс світів.

 

Блакитний Місяць на Геловін
  • Не забувайте, що кожен місяць приносить із собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і конфлікти між людьми.
  • Не варто в цей період приймати важливі рішення і здійснювати різкі вчинки.
  • Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на більш слушний час, інакше можете пошкодувати про свою поведінку.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button