Цікаве

Бізнесмен Павло Фукс розповів, як розіграв Бродського зі своїм нібито затриманням

Бізнесмен Павло Фукс заявляє, що сам запустив «качку» про своє нібито затримання у Мексиці, аби «розкрити брехливу суть масиву  публікацій про нього на сайті Михайла Бродського «Обозреватель»». Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

бізнесмен Павло Фукс

«Не секрет, що Михайло Бродський, голова редакційної ради сайту «Обозреватель» і за чутками також його фактичний власник, розгорнув проти мене масштабну кампанію з дискредитації, побудовану на вигаданих подіях та фейках. Все це припинити Бродський пропонував за гроші. Оскільки я відмовився платити, коли він вийшов на мене через свого партнера, кампанія почалася з новою силою. Я чесний підприємець і веду бізнес відкрито. І я хочу показати, чого варто вся ця писанина на сайті Бродського», – написав Фукс.

Бізнесмен стверджує, що у мексиканському Канкуні йому знадобилося трохи більше часу для проходження паспортного контролю, ніж зазвичай. «Після чого я покинув аеропорт і у мене виникла ідея використати цю поїздку для того, щоб розкрити брехливу суть тієї маси публікацій про мене, яку вже зробив «Обозреватель»», – зазначив він.

Павло Фукс заявляє, що з Канкуна попросив декілька людей, яких знає, зв’язатися з кількома друзями Бродського і їм повідомити (сподіваючись, що вони швидко донесуть йому «сенсацію») про нібито чутки, що він був затриманий в аеропорту Канкуна і його збираються депортувати. «Через деякий нетривалий час ця фантазія, приправлена ​​вигаданими Бродським подробицями, з’явилася на «Обозревателе». Ось так просто головний смітник України ставить відвертий фейк, очевидно, по дзвінку свого власника. Але як же журналістські стандарти?», – задається питанням він.

Павло Фукс нагадав, що вчора міністр закордонних справ України Павло Клімкін на брифінгу офіційно спростував його затримання у Мексиці, додавши, що прочитав цю інформацію в інтернеті і попросив посла перевірити її. «До слова, на «Обозревателе» так і не зважилися опублікувати це спростування, продовжуючи постачати свою аудиторію фантазіями і фейками свого божевільного власника», – додав він.

«Ця моя нехитра «спецоперація», назвемо її так, показала, чого варті всі ці десятки публікацій про мене на «Обозревателе». Показала, як власники використовують свої ручні ЗМІ для вимагання грошей, і як чинять з тими, хто відмовляється платити. За результатами дня 8 січня звичайний фейк зі згадуванням мого прізвища мало не став головною новиною дня. Тому будьте пильні, коли читаєте чергову сенсацію на таких сайтах, як «Обозреватель». Є велика ймовірність, що вас знову обманює його власник», – зазначив Фукс.

Бізнесмен додав, що у фейковій новині також згадувався нардеп Андрій Іванчук. «Щоб надати статусу безперервного потоку брехні та спробувати зробити так, щоб в це повірили, Бродський постійно прив’язує до мене публічних персон з політики і бізнесу. Таких як міністр МВС Арсен Аваков, народні депутати Олександр Грановський, Віталій Хомутиннік та Сергій Пашинський, мер Харкова, мій давній друг Геннадій Кернес, мер Києва Віталій Кличко. У мексиканській історії дісталося народному депутату Андрію Іванчуку. Можливо, це було зроблено з метою подальшого вимагання грошей, що Бродський здійснював вже не раз. Сподіваюся, багато політиків і бізнесменів, які читають цей текст, розуміють, про що я говорю. Для мене очевидно, що схема працює так: публікуєш про людину фейки, а потім вимагаєш гроші за припинення такої кампанії. Вимагання в чистому вигляді», – написав Павло Фукс.

Нагадаємо, ввечері 8 січня на сайті «Обозреватель» дійсно з’явилась новина про те, що Павла Фукса нібито було затримано в аеропорті Канкун, Мексика. Також у новині згадувалось про те, що Фукс був у компанії нардепа Андрія Іванчука.

Згодом Андрій Іванчук на своїй сторінці у Facebook спростував чутки про затримання і назвав цю новину «фейком».

«Інформація про нібито затримання – фейк. На саме Різдво – продовження цілої кампанії фейків, кинутих проти мене. Вражає швидкість розповсюдження в інтернеті брехливих історій, за які, на жаль, ніхто не несе відповідальності. Вони сподіваються, що після всіх написаних ними нісенітниць в мене опустяться руки… Не дочекаються!», – написав Іванчук.

Нардеп додав, що у нього все добре і фейки він ніколи не коментував і не буде коментувати.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close