Цікаве

Біля офісу Зеленського дівчина оголилась і залізла на кулю (ФОТО)

Можливо, такий перформанс був проведений у межах всесвітньої акції “16 днів проти насильства”, яка спрямована на протидію домашньому насильству

Незвичну акцію протесту намагалася провести оголена активістка перед будівлею Офісу Президента у столиці.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

Оголена активістка намагалися зобразити “дівчину на кулі” перед Офісом Президента

Вона підійшла до 2-го підїзду будівлі ОПУ близько 11:10. Оголилася та залізла на кулю, яка є частиною композиції вхідної групи будівлі. Дівчина вигукувала “геть насильство”. Активістку було затримано.

Наразі причина та конкретна мета акції не відома.

Можливо, такий перформанс був проведений у межах всесвітньої акції “16 днів проти насильства”, яка спрямована на протидію домашньому насильству.

Активістку вже порівняли з відомою картиною “Дівчина на кулі” роботи Пікассо.

“Як я вже й говорила, її доставили до Печерського відділу поліції. Ми встановили її анкетні дані — їй 32 роки. Також уже складено стосовно неї адміністративний протокол за статтею 173 КУпАП “Дрібне хуліганство”, – зазначила пресофіцер Печерського районного відділу поліції Києва ОксанаТищенко.

Додамо, що санкція статті тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Останні новини

Back to top button