Цікаве

Більше 70% українців вважать себе щасливими людьми, – опитування

Переважна більшість українців (90%) вірять в існування щастя, тоді як не вірять в нього – лише 5% жителів країни. При цьому вважають себе щасливими 71% українців, тоді як протилежної точки зору дотримується кожен п’ятий (19%). Такі дані відтворені в опитуванні Research & Branding Group, яке проводилося в період з 18 по 28 січня 2019 року.

Як говориться у прес-релізі, що є в розпорядженні 1News, трохи більше третини жителів України (36%) вважають, що серед їхніх знайомих і близьких більше щасливих людей, тоді як протилежної точки зору дотримується кожен п’ятий (22%), а ще близько третини опитаних (30%) вважають, що серед їхніх знайомих і родичів щасливих і нещасливих приблизно порівну.

Оцінюючи співвідношення щасливих і нещасливих людей в масштабах всієї країни, кожен третій українець (34%) вважає, що в Україні більше нещасливих людей, а кожен другий (22%) вважає, більше щасливих, ще близько третини (29%) бачать співвідношення щасливих і нещасливих людей в Україні рівним.

Всього було опитано 1998 респондентів у віці від 18 років і старше.

Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м.Севастополь).

Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).

Максимальна похибка вибірки не перевищує ± 2,4%

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close