Цікаве

Біль у спині передається у спадок від батьків

Вчені з king’s College London встановили, що найчастіше біль у спині передається у спадок від батьків, інформує 1NEWS.

За даний показник відповідають чотири гени, які безпосередньо пов’язані з дорсалгією. Раніше, за словами представника новосибірського інституту Якова Целілова, дослідникам був відомий тільки один тип такого гена.

Експерти впевнені, що люди практично нічого не знають про своє здоров’я і організмі. Приміром, людина може думати, що у нього болі в спині придбані, а насправді його схильність була визначена ще з народження. Вчені вважають , що на загальну клінічну картину може впливати ще й індивідуальне сприйняття болю.

В генетиці на даному етапі зроблено багато відкриттів, які шокували науковий світ. Нещодавно вчені з’ясували механізм старіння – виявляється, стан людини безпосередньо залежить від кількості зруйнованих мітохондрій. Також вони розповіли про те, що жінки, які мають декілька дітей, старіють швидше, ніж їхні бездітні ровесниці через втрату кальцію.

Також серед головних причин болю в спині є:

Високі підбори

Причиною больових відчуттів не тільки в спині, але і в колінах, стегнах і п’яті може бути часте носіння взуття на високому каблуці. Спина вигинається назад, в той час як коліна і стегна спрямовуються вперед, щоб тіло зберігала рівновагу, з-за цього виникає біль.

Невідповідний для сну матрац

Занадто м’який або зношений матрац чинить тиск на тіло, не дозволяючи йому зайняти нейтральне становище, бо людина не може якісно відпочити. Сомнолог Майкл Бреус зазначив, що неправильний матрац легко розпізнати. Для цього потрібно прислухатися до себе і бути при цьому уважним. Якщо ви з ранку відчуєте біль в області попереку, яка після невеликої розминки проходить протягом півгодини, значить, вам пора міняти матрац. Віддавайте перевагу більш твердій поверхні для сну.

Травма

Одними з найбільш розповсюджених факторів, які призводять до появи болю в спині, є надмірні фізичні навантаження або спроба підняти важкий предмет. Фахівці закликають перед початком занять у спортзалі або виконанням завдань, що вимагають фізичної сили, завжди виконувати розминку, щоб знизити ризик отримання травми.

Перші ознаки артриту

Якщо ви спите на медичному матраці, завжди разминаетесь перед тренуванням, носіть правильне взуття, а біль у спині не йде, то можливо це є симптомом артриту. У випадку цієї хвороби, біль переважно буде з’являтися після сну, проходити в середньому за 30 хвилин, і повертатися до вечора.

Куріння

Деякі вчені переконані, що нікотин може провокувати хронічний біль у спині. Він порушує кровообіг, із-за чого багато які ділянки тіла, у тому числі і хребет, не отримують необхідну кількість кисню.

Нагадаємо, вчені з’ясували, що на просторове мислення впливає країна проживання.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close