Цікаве

Безвіз із Монголією: що цікавого в цій країні

У посольстві України в Варшаві 8 листопада відбудеться урочисте підписання угоди між урядами України та Монголії про взаємне скасування віз.

“Громадяни України отримають право в’їжджати і перебувати в Монголії, а також проїжджати транзитом через цю країну без віз терміном на 90 днів протягом 180 днів”, – повідомили в посольстві.

1News розповідає, які пам’ятки Монголії можуть зацікавити туристів і чому туди варто їхати.

Храм Гандан в Улан-Баторі

Гандан вважається головним монастирем Монголії, і славиться він, крім іншого, статуєю бодхісаттви Авалокитешвари.

Багато хто вірить, що тут можна очистити карму. Для цього потрібно за годинниковою стрілкою погуляти навколо ступи (буддійська архітектурно-скульптурна культова споруда, що має напівсферичні обриси – Ред. Сьогодні), крутячи в руках молитовні барабани, і нагодувати голубів поруч із монгольської дітворою.

Вулкан Хорген

Майже в самому центрі країни є велике і гарне озеро Терхійн Цагаан. А трохи далі розташований згаслий, але всеж страхітливий вулкан Хорген.

Любителям гострих відчуттів радимо піднятися на самий верх і заглянути в кратер. Відчуття непередавані – захват і страх упереміш.

Свято Наадам

Наадам – це головне свято країни, яке відзначається з 11 по 13 липня. Слово “Наадам” перекладається як “три чоловічих гри” і це неспроста, адже в ці дні в Монголії проводять три традиційних гри – скачки, стрільбу з лука та монгольську боротьбу.

Наймасштабніші гуляння Наадама відбуваються, звичайно ж, в Улан-Баторі. У самому місті на кожному кроці продають різноманітні сувеніри, також там можна покуштувати національні страви.

Озеро Хубсугул

Хубсугул – одне з найкрасивіших озер світу, також відоме як “молодша сестра Байкалу”. Водойма є частиною монгольського національного парку.

Вартість входу становить три тисячі тугриків або півтора долара. Щоб порибалити тут, необхідно купити ліцензію. Зазвичай вони продаються на турбазах. Враховуйте, що в цьому районі дорога не дуже хороша, тому, вирушаючи на прогулянку, розраховуйте час із запасом.

Пустеля Гобі

В основному монгольська Гобі складається з глини і каменів. Найкрасивіше місце в пустелі – Баянзаг (район гірського пасма в аймаку Умнеговь).

Тут здіймаються величні червоні скелі, і саме в цьому місці в 1923 році знайшли перше яйце динозавра. У Баянзаг проводять групові екскурсії, маршрут яких починається з містечка Даланзадгад.

Джерело: Сьогодні

 

Останні новини

Back to top button