Цікаве

Бельгійський театр прорекламував відкриття сезону бійками з Верховної Ради України

Бельгійський Королівський оперний театр Ла Монне (La Monnaei) для реклами нового сезону використав кадри бійок у Верховній Раді України.

Зокрема, до реклами театру потрапила сутичка, коли народний депутат Олег Барна відтягував від трибуни Верховної Ради тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Також у ролику використали відео, на якому у тоді спікера Верховної Ради Володимира Литвина кидають яйця народні депутати. Голову парламенту від «яєчної атаки» закривали парасольками охоронці. Подія сталась у 2010 році під час ратифікації угоди по Чорноморському флоту, завдяки чому перебування російської бази в Криму продовжувалося на 25 років починаючи з 2017 року.

Ще на одному фрагменті видно, як біля трибуни Верховної Ради «душать» та зривають одяг з депутата Олега Царьова. У бійці брали участь Ельбрус Тедеєв, Владислав Лук’янов, Микола Левченко, що тоді входили до фракції Партії регіонів, та представники інших фракцій. Подія сталась у 2012 році, коли депутати розглядали кандидатури на посаду спікера парламенту.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close