УкраїнаЦікаве

«Батьки нації» доторгувалися: Яценюк очолить Нацбанк?

Лідер партії «Народний фронт» може вже незабаром очолити Національний банк України. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» пише колишній народний депутат Андрій Сенченко.

Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

«Доторгувалися. Оточення Яценюка отримало термінову команду пакувати речі і готується до переїзду. На жаль Сеня збирається не в Лук’янівку і навіть не в аеропорт. «Батьки нації» доторгувалися: Яценюк йде на місце Гонтаревої», – пише Сенченко.

senchenko

На зауваження у коментарях, що кандидатура Яценюка вже неодноразово прогнозувалася, Сенченко зазначив, що наразі це свіжа інформація.

Зазначимо, що у квітні 2017 року Арсеній Яценюк заявив, що не має наміру очолювати НБУ. «Я не буду главою НБУ. Це перша причина. Ну і друга причина, я вже керував НБУ. А в моїй коробці передач задньої передачі немає», – заявив Арсеній Яценюк.

Також він заявляв, що головою Національного банку може бути виключно фігура, яка не є політиком.

Наприкінці квітня керуючий директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж в коментарі для агентства Reuters заявив про підтримку кандидатури Володимира Лавренчука, якщо підтвердиться інформація про його можливе призначення на посаду глави НБУ.

Зараз Лавренчук є головою правління Райффайзен Банку Аваль.

До сьогодні Лавренчук вважався одним з головних претендентів на посаду глави НБУ. Нещодавно він публічно заявив, що готовий очолити НБУ, «коли прийде час».

Серед інших кандидатів розглядається глава правління Укрексімбанку Олександр Гриценко, власник ТАСкомбанку Сергій Тігіпко, глава ради Національної асоціації банків України і старший радник Альфа-банку (Україна) Роман Шпек.

Минулого року, коли відставка Валерії Гонтаревої з посади тільки обговорювалася, серед можливих її наступників також називалася кандидатура колишнього Президента Віктора Ющенка.

Як повідомлялося, 10 квітня Валерія Гонтарева повідомила, що з 10 травня вона залишає посаду глави НБУ.

Останні новини

Back to top button