Цікаве

Барак Обама назвав свої улюблені серіали: що дивиться екс-президент США

Всім нам час від часу потрібна невелика перерва від динамічної реальності та ні для кого не секрет, що серіали прекрасна можливість відволіктися. І колишній президент США Барак Обама тому не виключення.

Барак Обама поділився, які ж йому подобаються серіали та чим саме, передає 1News.

У список експрезидента США потрапив супергеройський серіал “Хлопаки”, перший сезон якого вийшов у 2019 році. Серіал розповідає про фантастичний світі, де кожна світова знаменитість володіє надздібностями. Але часом ці зірки поводяться не так ідеально, якими їх показують в новинах, і зловживають своїм становищем. Тоді створюється спецзагін, відомий як “Пацани”, якому доручають контролювати супергероїв.

Ще один серіал, який подобається Бараку Обамі – “Вартові” – присвячений подіям, пов’язаними з расовим питанням в Талсі й Оклахомі у 2019 році. Група білих оголосила війну поліції й вона змушена тепер приховувати свої обличчя під масками. І “Вартові”, і “Пацани”, на думку Барака Обами, кардинально змінюють уявлення про супергероїв, оголюють расові проблеми, підіймають питання капіталізму і впливу засобів масової інформації на реальне життя.

Наступний – комедійний серіал “У кращому світі”, дія якого відбувається в реальності, де люди після смерті потрапляють в “Гарне” або “Погане” місце. За результатами набраних за життя балів і визначається, куди потрапить людина. Зрозуміло, умови проживання в цих місцях абсолютно різні. Барака Обаму вражає, як легко і ненав’язливо з’єднані серйозні філософські аспекти життя людини з милими вкрапленнями легкої комедії.

Ще одним фаворитом Барака Обами став кримінально-драматичний серіал “Краще телефонуйте Солу”. Всього в серіалі 5 сезонів, а у 2020 році він був продовжений на шостий. Серіал про життя дрібного адвоката Джиммі Макгілла сподобався ексглаві Білого дому завдяки відмінним персонажам і “дослідженню темного боку американської мрії”.

Джерело: Entertainment Weekly

Останні новини

Back to top button