Цікаве

Австралійські вчені розробили систему для прогнозування злочинів

У ході тестів система передбачала певні типи злочинів у конкретних частинах міста краще, ніж існуючі моделі прогнозів злочинів на основі тенденцій злочинності

Австралійські вчені розробили систему, яка поліпшить способи передбачення злочинів на основі даних про місцезнаходження.

Про це повідомляє 1NEWS.

У роботі, опублікованій в журналі EPJ Data Science, команда дослідників з RMIT показала, як дані про місцезнаходження і діяльність користувачів з програми Foursquare у поєднанні з алгоритмами рекомендацій дозволяють передбачати злочини точніше, ніж будь-коли.

Користувачі Foursquare діляться своїми локаціями і діяльністю, коли опиняються у різних місцях (чекіни). У дослідженні задіяли дані понад 20 тисяч чекінів користувачів з Брісбена і близько 230 тисяч чекінів користувачів з Нью-Йорка.

У ході тестів система передбачала певні типи злочинів у конкретних частинах міста краще, ніж існуючі моделі прогнозів злочинів на основі тенденцій злочинності.

У Брісбені система стала на 16% точніше у пророкуванні нападів, ніж нинішні моделі, на 6% точніше у пророкуванні незаконного проникнення, на 4% ефективніше у випадках наркозлочинів і грабежів, а також на 2% краще у пророкуванні шахрайства. У Нью-Йорку вона поліпшила точність прогнозів на 4% у разі грабежу та наркозлочинності, шахрайства та незаконного проникнення, а також на 2% при нападах.

Систему можна легко масштабувати для обробки великих даних з будь-якої соціальної платформи, програми або мобільної мережі, що збирає дані про місцерозташування.

Ця робота — лише один приклад того, як дані користувачів можуть бути використані для передбачення їхніх дій для цілого ряду додатків.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close