УкраїнаЦікаве

Авіаційну компанію Коломойського повернули в державну власність

Рішенням Господарського суду за представництва Дніпропетровської обласної прокуратури 94,5% ВАТ “Авіаційна компанія Дніпроавіа” зобов’язано списати на користь держави, інформує 1News з посиланням на сторінку у “Фейсбук” Генпрокурора України Юрія Луценко.

Dniproavia-pakapustin-720x340

“Борис Філатов, здається, багато зекономив. Новий аеропорт будувати не прийдеться”, – додав він, маючи на увазі мера Дніпра.

Нагадаємо, в середині березня мер Дніпра Борис Філатов звернувся до керівництва України з проханням допомогти в демонополізації місцевого аеропорту.

“У мільйонному місті немає аеропорту. Він належить приватному власнику, який зловживає монопольним становищем. Це викликає абсолютно чітке роздратування серед громадян. І я просив би керівництво держави посприяти місту у вирішенні питання з аеропортом”, — сказав він

ВАТ “Авіаційна компані Дніпроавіа” належала власнику групи Приват Ігорю Коломойському. В серпні 2009 року Фонд держмайна України продав 94,572% акцій “Дніпроавіа” компанії “Галтера”, що належить Привату, за 59,017 млн  гривень при стартовій ціні 58,415 млн гривень.

У березні 2016 року повідомлялося, що Генеральна прокуратура перевіряє законність приватизації “Дніпроавіа”.

Варто додати, що Філатов та Коломойській раніше були одними з найближчих соратників. У ЗМІ писали, що віднедавна вони ворогують.

Back to top button