Цікаве

Аваков стає письменником і видав уже третю книжку

У книзі керівник МВС опублікував "План щодо Харкова й області" - електронне листування кураторів "російської весни", в якій детально, аж до геоміток, розроблений план окупації Слобожанщини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков видав свою чергову книгу – цього разу про події в Харкові у 2014 році, в якій містяться розмови сепаратистів та матеріали розвідки.

Про це інформує 1NEWS.

“Книга писалася довго і важко – бо я хотів не просто розповісти історію першої перемоги в гібридній війні, не тільки передати настрій, нерв тих місяців, днів і годин, а й осмислити події в Харкові в контексті загальної ситуації в країні, проаналізувати складні зовнішньо- й внутрішньополітичні процеси в Україні та навколо неї. Я розповідаю свою історію – так, як бачив і переживав її, як харків’янин і як міністр внутрішніх справ, тоді тільки-тільки прийшов на руїни правоохоронної системи. Замість зі мною свої історії розповідають мої співавтори – харків’яни, які брали участь в тих подіях, переживали їх як історію свого міста і свою особисту долю. У книзі збережена пряма мова наших героїв без цензури й редактури, з усіма живими емоціями та часом нелітературними виразами – тому що справжня, справжня історія виглядає саме так”, – розповів міністр внутрішніх справ.

Він також повідомив, що в книзі багато документів – від публікацій ЗМІ до унікальних матеріалів розвідки й аудіозаписів переговорів сепаратистів, отриманих в рамках оперативних заходів – на їх публікацію глава МВС отримав спеціальний дозвіл.

У книзі Аваков опублікував “План щодо Харкова й області” – електронне листування кураторів “російської весни”, в якій детально, аж до геоміток, розроблений план окупації Слобожанщини. 28 сторінок по всій формі військової стратегії: захоплення систем комунікацій, вузлів зв’язку, стратегічних об’єктів інфраструктури, ЗМІ, фізичне знищення представників влади, військових і журналістів, інформаційна компанія і пропаганда, залучення колаборантів, і в підсумку – створення “ХНР”.

У листопаді 2017 року Арсен Аваков вже презентував свою першу книжку “Ленін з нами”. Тоді на її презентацію прийшли члени Кабміну, народні депутати різних фракцій, працівники АП та МВС.

У травні 2018 року на презентації нової книжки Авакова зібралися народні депутати, міністри та колишні урядовці.

Джерело: Facebook

Back to top button