Цікаве

Астрономи виявили за Чумацьким Шляхом гігантську космічну «павутину»

Група астрономів з Інституту Париж-Скалі виявила одну з найбільш гігантських космічних структур при складанні 3D-карти Всесвіту. Дана «стіна» знаходиться за Чумацьким Шляхом, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Як розповів провідний автор наукової роботи в одному з останніх інтерв’ю, знайдена космічна структура простягається на 1,4 млрд світлових років і містить в собі тисячі галактик. Вона отримала назву Стіна Південного полюса. Протягом довгого часу вчені не помічали її через розташування ззаду Чумацького шляху, який є дуже яскравим.

Як раніше з’ясували астрономи, галактики мають певний порядок у Всесвіті. Вони вибудовують так звану космічну павутину і групуються біля величезних ниток водню, а в просторах між ними утворюються гігантські пустоти.

Що стосується створення нової карти, група астрономів зробила це за допомогою останніх знімків зоряного неба. Таким чином, фахівцям вдалося «заглянути» в ділянку з поганою видимістю. Там безліч космічних об’єктів затьмарює яскравість Чумацького шляху.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button