Цікаве

Apple Watch 7 – чому варто купувати*

Компанія Apple нещодавно презентувала нову модель розумного годинника Watch 7. Думки експертів розділилися – одні вважають новинку вартою особливої уваги, інші не поділяють подібного ентузіазму. Apple давно славиться елітною продукцією і рекламу роблять відповідну, та все ж потрібно придивитися уважніше до нової моделі, потім вже робити висновки. Придбати Apple Watch 7 можна в інтернеті, на сайті онлайн-магазину.

Особливості

Попередня 6 версія полюбилась споживачам за яскравість дизайну, можливість змінювати ремінець. Деякі назбирали цілу колекцію. Та вона не знадобиться, бо до нового годинника аксесуари від попередньої не підходять.

Продуктивності чіпа вистачає на різні операції протягом дня, так само й акумулятора.

Багато споживачів чекали якогось революційного прориву, та його не сталося, хоча попередня версія була досить самодостатньою і популярною. Можливо радикальні зміни наш чекають попереду, а зараз з’явилась модель, що викликає радість і захоплення своїм функціоналом. Він, до речі, близький з іншими новинками від Apple. Той же контроль сну, трекер кроків, відтворення точного часу. Причому, 7 модель може синхронізуватись з місцевістю та часовим поясом, де знаходиться власник смарт-годинника, автоматично відтворювати потрібну інформацію.

Що нового, в чому переваги?

Змін в новій модифікації розумного годинника від Apple не так багато, як хотілось би, але вони є, зокрема:

  • Збільшилась потужність дисплею, він став на 70% яскравішим. Розмір його теж змінився, трохи збільшився. Відповідно корпус теж розширився до 45 мм.
  • Контроль поточного стану організму зберігається, можна знімати основні показники, але тепер годинник може зафіксувати падіння, наприклад, з велосипеда і викликати медичну допомогу автоматично.
  • Зображення на екрані стало чітким, збільшилась кількість пікселів. Його тепер можливо роздивитись під різним кутом.
  • Однієї зарядки вистачає на цілий день, як і раніше, та тепер годинник поповнює запаси енергії в рази швидше. Що значно зручніше. Правда відбувається цей процес за умови наявності кабелю USB Type-C.
  • Розробники повідомили, що корпус 7 версії значно міцніший за попередню і витримує більше навантаження.

Також споживачі відмітили яскраве різнобарв’я кольорів корпусу. Придбати можливо практично всі відтінки веселки, плюс серебристий, золотий і навіть космічний.

Придбати новий смарт-годинник від Apple варто тим, хто ще не користувався, або має застарілу версію. Покращені характеристики стануть у нагоді будь-кому і не раз врятують в неприємній ситуації.

*на правах реклами

Back to top button