Цікаве

Apple у квітні запустить потокове телебачення

Новий сервіс пропонуватиме передплату на серіали і фільми виробництва CBS, Viacom і Lions Gate Entertainment, а також власну продукцію Apple

Новий сервіс пропонуватиме передплату на фільми і серіали провідних світових виробників, а також власну продукцію Apple.

 

Статися це може вже у квітні, – повідомляє 1NEWS.

За даними агентства, новий сервіс пропонуватиме передплату на серіали і фільми виробництва CBS, Viacom і Lions Gate Entertainment, а також власну продукцію Apple (в яку вже вкладено $2 млрд).

Як очікується, презентація нового сервісу відбудеться 25 березня в Театрі Стіва Джобса, розташованому в Купертіно. У запрошенні на цей захід, який компанія розіслала журналістам і експертам, не наводиться жодних подробиць, вказується лише слоган – It’s show time («Настав час шоу»).

Не виключено, що доти Apple завершить переговори зі ще одним виробником популярних серіалів — компанією HBO, і її продукція буде теж доступна передплатникам потокового телебачення.

Крім того, за даними деяких джерел, на презентації можуть представити нові планшети iPad, навушники AirPods або бездротову зарядку AirPower.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close