Цікаве

Apple презентувала нові гаджети (ФОТО й ВІДЕО)

Зазвичай американська компанія презентує нові гаджети в березні, але цього року захід вирішили перенести на квітень

Американська компанія Apple показала iPhone 12 у новому фіолетовому кольорі, моноблоки iMac, брелок для пошуку речей AirTag та інші новинки.

Зазначимо, що зазвичай Apple презентує нові гаджети в березні, але цього року захід вирішили перенести на квітень, – розповідає 1NEWS з посиланням на Обозреватель.

Що нового показали в Apple:

  • оновлений iPhone 12;
  • маячки AirTag (продаються по одному або паком по чотири);
  • нова приставка Apple TV 4K;
  • комп’ютери iMac із поліпшеним процесором;
  • редизайн клавіатур і мишок (тепер вони теж кольорові);
  • планшети iPad Pro на М1;
  • поліпшення екосистеми (для більш ефективної роботи, що виконується користувачем на різних пристроях, як iPhone та iMac);
  • трейлери наступних сезонів серіалів для Apple Originals.

Ультратонкий iMac в яскравих кольорах

Кольори iMac

Оновлений комп’ютер iMac вирішили зробити більш легким і тонким, із чипом Apple Silicon і корпусом у шести яскравих кольорах. В Apple заявили, що новий iMac було розроблено з нуля для процесора M1. Дисплей iMac із M1 – 24 дюйми. Очікується, що з новим процесором комп’ютер буде вдвічі швидшим, ніж минула 21,5-дюймова модель. Компанія встановила на комп’ютери фронтальну камеру на 1080p, шість динаміків із просторовим аудіо, 4 порти USB-C, два з них із підтримкою Thunderbolt. Презентовано також клавіатуру Magic Keyboard із Touch ID. Нові мишки вирішили випускати в різних кольорах. Попередні замовлення iMac із M1 почнуться з 30 квітня, а продаж – із середини травня. Мінімальна ціна – $1499.

Мінігаджет для пошуку втрачених речей AirTag

Брелоки з AirTag

Мітка-трекер AirTag повинна стати доповненням до вже наявного додатка “Локатор” або Apple Find My iPhone. Цей гаджет як брелок можна прикріпити до речей, синхронізувати AirTag зі смартфоном і відстежувати геолокацію предметів. Додаток покаже напрямок руху для того, щоб знайти AirTag. Заявляється, що інформація, отримана за допомогою таких брелоків, буде повністю конфіденційною: зберігатися тільки на iPhone власника і не передаватися навіть Apple. Трекер надійде в продаж 30 квітня і буде коштувати $29.

Новий дизайн iPhone 12

Фіолетовий iPhone 12

Зараз iPhone 12 та iPhone 12 mini пропонуються в п’яти різних кольорах корпусу (чорному, білому, червоному, зеленому, синьому). Apple вирішила додати в палітру ще один, шостий колір – фіолетовий. Очікується, що це має ще більш підвищити продажі iPhone 12. Глава компанії Тім Кук назвав колір відповідним для весни.

iPad Pro на М1

iPad Pro

Нові планшети iPad Pro теж отримали процесор Apple M1. Він на 50% швидший за попередників. Окрім того, як повідомили в компанії, він на 40% краще працює з графікою. Передзамовлення призначили з 30 квітня, початок продажу – у другій половині травня. iPad Pro 11 “(2021) коштує від $799, iPad Pro 12,9” (2021) – від $1099.

Останні новини

Back to top button