Цікаве

Apple iPhone 12 затримається: продажі відкладені на пізніший строк

Дата виходу iPhone 12 переноситься. Фінансовий директор Apple Лука Маестро підтвердив, що випуск нового модельного ряду iPhone в цьому році відбудеться трохи пізніше в порівнянні з попередніми роками. Це означає, що iPhone 12, який, як очікується, буде першим смартфоном Apple з підтримкою бездротового зв’язку 5G наступного покоління, ймовірно, дебютує в жовтні, повідомляє 1News.

Apple iPhone 12 випустять в жовтні

“У минулому році ми почали продавати нові iPhone в кінці вересня. У 2020 році ми прогнозуємо поставки на кілька тижнів пізніше”, – прокоментував Лука Маестро.

Apple не розкрила конкретних причин затримки. Але за численними свідченнями пандемія коронавірусу вплинула на глобальний ланцюжок поставок обладнання для збирання смартфонів. Також карантин серйозно вдарив по робочому процесу співробітників, які змушені були перейти на ізольований режим роботи на дому.

Очікується, що в цьому році iPhone 12 буде значно перероблений і отримає більш класичний дизайн. Ранні витоки інформації припускають, що Apple може повернутися до більш незграбної естетики своїх ранніх моделей, подібно стилю, що використовувався у серії iPhone 4. Очікується, що телефони Apple будуть поставлятися з 5,4-, 6,1- і 6,7-дюймовими дисплеями, і передбачається, що всі моделі будуть поставлятися з OLED-матрицями.

Джерело: Apple Insider

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close