Цікаве

Анонсовано вихід повної версії гри про оператора дрона ЗСУ

Анонсовано вихід повної версії гри про оператора дрона ЗСУ

Фото: Death From Above/Steam
Анонсовано вихід повної версії гри про оператора дрона ЗСУ

Реліз відбувся ще в травні 2023 року, але гра перебувала в “дочасному доступі” і мала лише дві місії, два типи ворогів і ворожих транспортних засобів та один тип безпілотника.

Студія Rockodile та компанія Lesser Evil анонсували вихід повної версії гри Death From Above про українського оператора дронів. Її реліз відбудеться 22 лютого – до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це йдеться у соцмережі X.

За сюжетом, користувач, що грає за оператора дрона ЗСУ, перебуваючи в тилу ворога, має знаходити та знищувати техніку, відновлювати лінії зв’язку та повертати викрадене обладнання, маючи із собою лише пульт.

Оновлення 1.0 має нові місії, завершений сюжет, новий ігровий режим, досягнення, локалізації та інші функції.

У Death From Above можна пограти кількома мовами, зокрема англійською, французькою, білоруською, грузинською, а також кримськотатарською.

Гру створювали для того, щоб збирати кошти для українських благодійних організацій: поки вона була у дочасному доступі, вдалося задонатити понад 10 тисяч євро.

Нагадаємо, після повного повернення витрат на розробку гри обсяг пожертвувань зростатиме до 70% чистого прибутку, а решта 30% будуть інвестовані в подальшу розробку гри.

Джордж Мартін анонсував мультфільм за версією серіалу Гра престолів

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button