Цікаве

Англія змінила правила в’їзду для вакцинованих туристів: що відомо

З 7 січня 2022 року в Англії почали діяти нові правила в’їзду для вакцинованих від коронавірусу мандрівників. Туристи із двома дозами вакцини можуть не робити ПЛР-тест перед прибуттям до країни.

Про це повідомляє 1News, посилаючись на заяву прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Політик також оголосив про скасування обов’язкової самоізоляції після перетину кордону.

Українці із зеленим COVID-сертифікатом та неповнолітні особи також більше не зобов’язані надавати ПЛР-тест із негативним результатом. Раніше туристи також робили повторний тест на другий день після прибуття і повинні були дотримуватися карантину в очікуванні результату. Тепер потреби у самоізоляції немає.

Однак ті, хто прибув до країни, все ще зобов’язані не пізніше, ніж на другий день після прибуття, здати експрес-тест на антиген.

Своє рішення Джонсон пояснив тим, що необхідність робити ПЛР-тест відбивала у багатьох бажання подорожувати “через страх опинитися в пастці за кордоном і понести значні додаткові витрати”.

Хоча поточне послаблення обмежень поширюється лише на Англію, цілком імовірно, що уряди Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії наслідують цей приклад.

Англія змінила правила в'їзду для вакцинованих туристів: ПЛР-тести скасовані, самоізоляція – не потрібна

 

Нічого не зміниться для туристів, які не робили щеплення. Вони, як і раніше, повинні пред’являти негативний ПЛР-тест або антиген-тест перед від’їздом. Після прильоту в Англію на них чекає 10-денна самоізоляція. Крім того, їм необхідно буде здати повторний аналіз на другий та восьмий дні карантину.

Джерело: The Independent
Back to top button