Цікаве

Американський турист вижив після 45-хвилинної зупинки серця

Медична бригада застосувала первинні реанімаційні дії щодо пацієнта і приєднала його до апарату екстракорпоральної мембранної оксигенації

Мандрівник, який заблукав в національному парку в США за умов низької температури і знепритомнів, вижив, попри те, що його серце зупинилося на 45 хвилин.

45-річний Майкл Кнапінскі заблукав на минулих вихідних в національному парку Маунт-Рейнір, – інформує 1NEWS.

Його знайшли і доставили гелікоптером в лікарню Сіетла, штат Вашингтон. Коли він прибув до лікарні, у нього ще був пульс, але потім його серце зупинилося.

“Він помер, коли перебував у відділенні невідкладної допомоги”, – сказала докторка Дженель Бадулак газеті Seattle Times.

Медична бригада застосувала первинні реанімаційні дії щодо пацієнта і приєднала його до апарату екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО). Він перекачав кров з його тіла в апарат штучного кровообігу, який видаляв вуглекислий газ, а потім повертав кров назад.

Приблизно через 45 хвилин його серце знову забилося. Через два дні він прийшов до тями.

“Він плакав, і вони (родичі. – Ред.) плакали, і я майже впевнена, що трохи плакала, – сказала медсестра-травматолог Вітні Голен.

“Це було дійсно надзвичайно, побачити когось, з ким ми так багато працювали від початку до кінця, щоб він прийшов до тями за таких умов і так навдивовижу”, – сказала вона.

Пан Кнапінскі, який досі одужує, розповів CBS, що почав піші прогулянки після подолання серйозної наркозалежності.

“Раніше я був дуже нездоровим, хворобливим чоловіком, і тому я зайнявся пішим туризмом, і це змінило мій спосіб життя”, – сказав він, додавши, що медичний персонал зробив все можливе, щоб він не пішов з життя.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button