Цікаве

Американський мільярдер готовий погасити борги студентів за навчання

Він має намір виплатити борги 396 випускників, що, імовірно, становить близько 40 мільйонів доларів

Американський мільярдер і філантроп Роберт Сміт, виступаючи з промовою перед випускниками коледжу Морхаус в Атланті, пообіцяв виплатити їх студентські кредити.

Про це повідомляє 1NEWS.

Слухачі зустріли заяву Сміта приголомшеним мовчанням і бурхливими оплесками.

“Від імені восьми поколінь моєї сім’ї, які жили в цій країні, ми збираємося трохи надати палива в ваш автобус”, – заявив Сміт.

Він має намір виплатити борги 396 випускників, що, імовірно, становить близько 40 мільйонів доларів. Президент коледжу Девід Томас назвав вчинок мільярдера таким, що”звільняє”.

22-річний випускник Аарон Мітчем підрахував, що на оплату боргу в 200 тисяч доларів йому б знадобилося 25 років. “Ми всі плакали. В той момент я відчував, ніби з мене зняли важкий тягар”, – сказав він.

Роберт Сміт – засновник і виконавчий директор інвестиційного фонду Vista Equity Partners. У списку Forbes 2019 року він зайняв 355-е місце серед найбільш забезпечених американців.

Коледж Морхаус відомий тим, що в ньому навчався лідер руху за права чорношкірих в США в минулому столітті Мартін Лютер Кінг. Всі його студенти – чоловіки-афроамериканці. Роберт Сміт отримав в Морхаус почесний докторський ступінь.

Неоплачені студентські позики – одна з національних проблем США. У 2018 році їх сума склала майже 1,5 трильйона доларів і за останнє десятиліття збільшилася більш ніж удвічі. Деякі кандидати в президенти США зробили списання боргів ключовим елементом своїх передвиборчих платформ, також низка штатів і установ прагнуть до безкоштовного навчання в коледжах.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close