Цікаве

Американські фармацевти знайшли антитіло, здатне вивести коронавірус з організму людини за 4 дні

Щойно антитіло уведено, пацієнт стає невразливим до хвороби

Розташована у Каліфорнії біофармацевтична компанія “Sorrento Therapeutics” стверджує, що знайшла антитіло, здатне захистити тіло людини від коронавірусу та вивести його з організму упродовж чотирьох днів.

Про це повідомляє 1NEWS.

На переконання розробників, лікування від коронавірусу може стати доступним ще до появи повноцінної вакцини.

“Хочемо наголосити на існуванні лікування. Є вирішення, що працює на 100%. Якщо нейтралізаційне антитіло перебуває в організмі, потреби у соціальному дистанціонуванні немає. Суспільство можна без страху відкривати”, – розповів засновник “Sorrento Therapeutics” Генрі Джі.

Зазначається, що компанія готова щомісячно випускати 200 тисяч доз лікувального препарату, але готується наростити виробництво до десятків мільйонів доз, аби вдовольнити очікуваний попит.

Хоча компанія заявляє про ефективність створеного методу лікування, його ще не було затверджено Управлінням з продовольства й медикаментів США, що є обов’язковим кроком для початку масового виробництва.

“Щойно антитіло уведено, пацієнт стає невразливим до хвороби. Упродовж тривалого часу антитіло знаходиться в організмі. Якщо Управління затвердить нас негайно, кожен, хто отримає дозу антитіла, зможе повернутися до роботи й не перейматися інфікуванням COVID-19”, – наголосив старший віцепрезидент “Sorrento Therapeutics” Марк Брансвік.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close