Цікаве

Американська мережа бургерних на «смачну вакансію» шукає смакувальника бекону

Мережа бургерних шукає людину, яка зможе щодня виконувати обов’язки смакувальника бекону, інформує 1NEWS з посиланням на Відкритий.

В Сполучених Штатах Америки (США) бургерна мережа під назвою «Farmer Boys» оголосила конкурс на посаду смакувальника бекону. Керівництво закладу розмістило відповідне звернення до громадян, які полюбляють ласувати м’ясом та не відмовляться зробити це захоплення своєю професією. У соціальній мережі з’явився допис із вимогами до майбутнього співробітника. Серед безпосередніх обов’язків дегустування усіх страв з беконом, які наявні у меню та оцінювання страви ще під час приготування. Щоденно за таку діяльність вони обіцяють платити по тисячі доларів.

У кінці допису керівники пояснюють, як саме буде проходите відбір. Усі охочі можуть публікувати свої заявки в Instagram, обов’язково підписуючи їх хештегом #FarmerBoysBaconIntern. Також необхідно розповісти, чому саме ви повинні стати смакувальником бекону. Заявки можна залишати до 20-го серпня, а на результати відбору можна буде очікувати 29 серпня.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close