Цікаве

Amazon будує вражаючу штаб-квартиру у вигляді скляної спіралі із зеленими садами (фото)

Нову штаб-квартиру Amazon у США під назвою Helix побудують у формі скляної спіралі, а на фасаді розташують стежки з живими деревами, повідомляє The Village з посиланням на Dezeen.

Крім зовнішніх стежок, для відпочинку співробітників облаштують внутрішні сади. Ідея в тому, щоб зробити робочий простір більш «здоровим».

«Зовнішні доріжки будуть закручені по зовнішній стороні головної будівлі Amazon HQ2, щоб співробітники могли насолоджуватися ходьбою вгору і вниз по пагорбу, вкритому лісом», – пише Dezeen.

Amazon планує відкривати ці простори для широкої публіки у певні вихідні.

Також тут створять дитячі садки для дітей та собак співробітників. Магазини, ресторани та фермерський ринок розташують на площі біля скляної спіралі.

Загальна площа штаб-квартири становитиме 260 000 м2. Її планують повністю забезпечувати сонячною електроенергією.

На території будуть пункти зарядки електромобілів та парковка для 950 велосипедів.

Будівництво планують розпочати у 2022 році. Загалом штаб-квартира складатиметься із трьох будівель.

Проект цієї штаб-квартири розробила архітектурна компанія NBBJ, яка раніше проектувала офіс Amazon у Сіетлі, офіси для Google у Каліфорнії та Tencent у Шеньчжені.

Будівля з’явиться у місті Арлінгтон штату Вірджинія. Штат наполегливо заохочував будівництво, оскільки Amazon пообіцяв вкласти великі кошти в інфраструктуру та культуру в обраному місці.

Back to top button