УкраїнаЦікаве

«95 квартал» зареєстрував партію «Слуга народу» (документи)

В Україні зареєстровано партію «Слуга народу». Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Володимир Зеленський

Як зазначається у реєстрі, партія була зареєстрована 1 грудня 2017 року

Керівником партії зазначений керівник ТОВ «95 квартал» та ТОВ «Студія квартал-95» Іван Баканов.

За даними бізнес-пошукової системи «YouControl», раніше партія «Слуга народу» носила назву «Партія рішучих змін». Вона була зареєстрована 21 червня 2016 року, а її керівником – Юрдига Євгеній.

Засновниками ТОВ «95 квартал» є «Грін фемілі ЛТД» (Нікосія, Кіпр), а кінцевим бенефіціаром Лукас Колокотроніс.

Засновниками ТОВ «Студія квартал-95» є Володимир Зеленський та Олена Зеленська.

Нагадаємо, 29 листопада голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати», який знімає «Студія квартал-95».

Заступник глави Держкіно Сергій Неретін запевнив, що вони зобов’язані були це зробити після того, як Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну одного з акторів, задіяному в серіалі.

За словами Неретіна, механізм заборони наступний: спочатку СБУ внесла Федора Добронравова в список осіб, яким заборонений в’їзд в Україну; потім Міністерство культури за поданням СБУ внесло Добронравова в список осіб, які становлять загрозу нацбезпеці.

У свою чергу один із засновників студії «Квартал 95» шоумен Володимир Зеленський достатньо емоційно реагував на ситуацію із забороною «Сватів».

Згодом Студія «Квартал 95» заявила, що не планує знімати сьомий сезон телевізійного серіалу «Свати».

Останні новини

Back to top button