Цікаве

9 дивних предметів, які лікарі діставали з пацієнтів

Страшно уявити, що в організмі людини може виявитися щось стороннє, наприклад, живі істоти або випадково забуті предмети. Таке, до речі, досить часто відбувається.

Лікарі різних країн світу «добували» з тіла вельми незвичайні речі. А які саме – згадує UkrHealth.

200 каменів

Камені

Хірурги з китайського госпіталю в Хечжоу збиралися видаляти звичайні камені з жовчного міхура. Тільки от їх кількість надмірно здивувала лікарів – їх було цілих 200 штук! Розмір теж був дивним і незвичайним, більшість були розміром з куряче яйце.

Пацієнт зізналася, що багато років мучилася від хворобливих відчуттів. Але коли лікарі поставили діагноз і порадили звернутися до хірургів, жінка злякалася. Тільки коли болі стали абсолютно не виносяться, їй вже довелося лягти під ніж.

40 ножів

Ножі

В індійській лікарні опинився пацієнт з різкими болями в шлунку і слабкістю. УЗД показало, що в його животі знаходяться металеві предмети. У підсумку пацієнт визнав, що у нього неконтрольоване бажання їсти ножі, що він і робить. У результаті лікарі дістали з чоловіка 40 металевих ножів, багато з яких вже вкрилися іржею.

Ковпачок від ручки

Ковпачок від ручки

Ще в дитинстві хлопчик вдихнув пластиковий ковпачок від кулькової ручки і нікому не сказав про це. Тільки після того, як у нього утворився кашель з кров’ю, він звернувся до лікарні. На хвилиночку-пройшло більше 20 років з того нещасливого дня. Лікарі дістали з пацієнту вельми дивний предмет.

Тарган

Тарган

Причому живий! Випадок стався в Індії. Нещасна жінка спала, коли відчула, що хтось пробрався в її ніздрю. Дістати його самостійно пацієнту не вдалося. Тому вона звернулася в лікарню. Ендоскопія показала, що комаха пробралася в череп, між очей страдниці. На щастя, таргана вдалося дістати.

27 контактних лінз

А цей випадок стався в Уест-Мідленс. Напевно, кожен володар лінз побоювався, що забуде в оці цей допоміжний предмет. Але 67-річній жінці вдалося накопичити відразу 27 контактних лінз, уявляєте?

Взагалі лікарі збиралися видаляти катаракту, проте під час операції помітили в оці пацієнта синювате чужорідне тіло. Виявилося, що це 17 лінз, які стали пов’язані зі слизом. Після цього з нього витягли ще 10 аналогічних предметів.

Риби

Риби

Китаєць по п’яні для чогось засунув собі в анус двох живих риб-в’юнів і забув про це. Але коли у нього піднялася температура, впав тиск і з’явилися сильні болі в животі, він звернувся в лікарню. Лікарі були надмірно здивовані, що таке може бути. Але один з в’юнів зумів пробратися в шлунок пацієнта, а другий прорвав стінку кишечника. Медики провели абдомінальну цифрову рентгенографію і дістали живі предмети з бідолахи.

Ком волосся

Ком волосся

Дівчина постійно їла своє волосся, через що стала втрачати вагу. Про погану звичку не знав ніхто, тому батьки стали переживати, що з дочкою недобре. Коли лікарі провели обстеження, з’ясувалося, що 80 відсотків від загального обсягу шлунка займають волосся – предмет успішно дістали і порадили пацієнту харчуватися збалансовано.

Гриб

Гриб

Прийнято вважати, що гриби ростуть в лісі. Але виявилося, що у них є й інше благотворне середовище проживання. Наприклад, можна вирощувати продукт в своєму животі. Так сталося з 50-річною жінкою, яка поскаржилася лікарям на сильні болі. Загадка століття – як це взагалі могло статися. За визнанням пацієнтки, вона їла сухі гриби і не пережовувала їх. У підсумку з пор в животі виросли гриби до 7 сантиметрів. Порожнинна операція допомогла позбавити страдалицю від такого “сюрпризу”.

Ножиці

Ножиці

Житель В’єтнаму прожив два десятки років з ножицями в животі. Їх забули в пацієнті під час операції, яку проводили після аварії. Примітно, що цей предмет взагалі не заважав жити чоловікові. Тільки після того, як проводилося обстеження, з’ясувалося, що предмет виявився поруч з товстою кишкою. Благо, все закінчилося добре.

Джерело: МедікФорум

Back to top button