Цікаве

8 переваг використання рулонних штор

Рулонні штори (або тканинні ролети) є найбільш вдалим рішенням для приміщень, що потребують якісного регулювання освітлення та мінімальної уваги до стану віконного прорізу.

Надзвичайно практичні, акуратні та зручні рулонні штори Sunny Store рік за роком залишаються трендом на ринку подібних виробів. Стилістично тканинні ролети є безпрограшним варіантом майже для будь-якого приміщення. Вони чудово виглядають та виконують свої функції в умовах кухні, спальні, дитячої, офісу. Окрім того це дуже практичне з усіх боків рішення. Можливо навіть, найбільш практичне з усіх існуючих. Розглянемо головні переваги використання рулонних штор.

1. Простий устрій

Назва виробу говорить сама за себе. Рулонні штори являють собою гладке полотнище, закріплене на спеціальному горизонтальному стрижені. Завдяки стрижню полотно може згортатися до повного зникнення. В нижній частині полотнища є планка, яка виконує функцію важеля. Вона допомагає конструкції зберігати форму у розгорнутому вигляді. Регулювання відбувається за допомогою ланцюжка. Все дуже просто та лаконічно.

2. Компактність

Завдяки системі згортання тканинні ролети більш компактні, ніж класичні жалюзі. Вони можуть буди зовсім непомітними у згорнутому вигляді. Якщо потрібен частий доступ до вікна та підвіконня, таке рішення стане просто ідеальним варіантом.

3. Простота регулювання

Всі люблять шнурковий (ланцюжковий) механізм управління. Користуватися ним зручно, просто та дієво. Потягнув за ланцюжок в потрібну сторону, фіранка відповідно опустилася або згорнулася.

4. Варіанти конструкцій

Можна вибирати рулонні штори закритого або відкритого типів. Відкрита конструкція має зовнішній вал, на який намотується полотно. А закрита система оснащена спеціальним коробом, в який поміщається вал.

5. Гнучке регулювання освітлення

Тканинні ролети відмінно виконують свої сонцезахисні функції. В опущеному стані рулонні штори якісно затіняють приміщення від сонячного світла. А при необхідності освітлити кімнату вони зникають з поля зору, залишаючи вікно повністю відкритим.

6. Варіативність монтажу

Окрім класичного виконання рулонних штор по типології 1:1 (коли на один віконний проріз інсталюється одна система ролетів) запросто можна ставити полотно на кожну стулку вікна. Це підвищує варіативність регулювання освітлення, а також робить приміщення більш цікавим з точки зору дизайну.

7. Легкість монтажу

Більшість рулонних штор прикріплені до карнизу. Сама конструкція проста та цілісна. Якщо карниз вже є, прикріпити до нього ролетну систему є досить простим завданням. А для рулонних міні-штор взагалі достатньо кількох липучок, без використання карнизного кріплення.

8. Елементарний догляд

Практичність рулонних штор полягає в досить простому догляді за ними. Вони не потребують прання. Достатньо просто протирати полотнище сухою ганчіркою від пилу, або вогкою – при необхідності виведення плям.

Робимо висновки

Рулонні штори є уособленням лаконічності, функціональності та декоративності віконного оздоблення. Це справжня знахідка для сучасного інтер’єру із категорії «встановив та забув».

Tags
загрузка...
Back to top button
Close