Цікаве

6 добрих фільмів, які змушують повірити в людяність

1News продовжує ділитися цікавими фільмами і серіалами, які можна подивитися вдома онлайн. Сьогодні пропонуємо добірку добрих фільмів, які нікого не залишать байдужими.

Що подивитися вдома: 6 добрих фільмів, які повернуть віру в людяність

“Белль і Себастьян”

Кадр з фільму "Белль і Себастьян"

Кадр з фільму “Белль і Себастьян”
  • Франція, 2013

Сюжет: історія про дружбу 6-річного хлопчика і собаки. Себастьян живе зі своїм дідом в невеликому французькому селі біля підніжжя Альп. Гуляючи, він якось знайомиться з великою білою собакою, яку прозвали “звірюка”, підозрюючи, що вона знищує худобу.

“Кохання трапляється”

Кадр з фільму “Кохання трапляється”
  • США, Велика Британія, Канада, 2009

Сюжет: чи зможе Берк зберегти свої почуття до Елойз, щоб не нашкодити своїй кар’єрі та іміджу? Чи готова Елойз знову відкрити серце почуттям до того, хто цілком може виявитися чоловіком її мрії?

Усе заради неї”

Кадр з фільму “Усе заради неї”
  • Франція, Іспанія, 2008

Сюжет: Ліза і Джуліан живуть щасливим безтурботним життям, виховуючи свого сина Оскара. Їхнє щастя в одну мить зникає, коли Лізу засуджують до 20-річного ув’язнення за вбивство. Джуліан готовий на все, щоб довести її невинність.

“Слава”

Кадр з фільму “Слава”
  • США 2009

Сюжет: у престижній Нью-Йоркській школі мистецтва студенти з усіх верств суспільства, майбутні танцюристи, співаки, актори і художники, отримують шанс здійснити свої мрії, але тільки талант, одержимість і непомірна праця можуть привести їх до слави.

“Я, тато і собака”

Кадр з фільму “Я, тато і собака”
  • США, 2012

Сюжет: батько-одинак отримує хорошу роботу у великому місті. І тепер він разом з дочкою і собакою живуть у крутих апартаментах, наданих компанією. Ось тільки з тваринами жити тут категорично заборонено.

“Босоніж містом”

Кадр з фільму “Босоніж містом”
  • США, 2014

Сюжет: Джей – гуляка і дебошир. Після чергової витівки Джея направляють попрацювати прибиральником у клініці для душевнохворих. Там він знайомиться з пацієнткою Дейзі, яка втікає з ним з клініки. Тепер вона не відходить від нього ні на крок.

 

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button