Цікаве

50% Верховної Ради перехворіло на коронавірус: «Джокер» оприлюднив зізнання депутата

Анонімний Телеграм-канал «Джокер» стверджує, що поспілкувався з народним депутатом від групи «Довіра» Сергієм Шаховим від імені міністра охорони здоров`я Максима Степанова. Зокрема, він оприлюднив скріншоти переписки, в яких нібито Шахов заявляє, що на його думку коронавірусною хворобою могло перехворіти 50% Верховної Ради.

фото 1News

Так, якщо вірити скріншотам, то Сергій Шахов на початку переписки з главою МОЗ заявляє, що медики виявили в нього антитіла до Covid-19 і він готовий брати участь в експерименті по розробці вакцини від хвороби.

«Пережив нормально, я ж оптиміст! Я практично впевнений на 85%, що пік був в лютому, але розслаблятися неможна….Багато моїх друзів каже, що краще вже перехворіти, ніж постійно бути в страху», – пише Шахов (в оригіналі російською).

При цьому ймовірний міністр охорони здоров`я питає у нардепа, чи правда, що він привіз хворобу з Куршевеля. На що Шахов відповідає, що на його думку на французькому курорті могла піти активація.

«7-го по 11-е я був там і 12 вже захворів. Як стверджують вчені, що вірус визріває мінімум 12-14 днів, значить в теорії зачепив у Києві. Ну чи інша версія – вірус активується за 3 дні – це мутація вірусу. Мої діти перехворіли ще в лютому і Бабуся такі ж симптоми – хворіли важко – вже все добре», – пише нібито Шахов.

Нардеп уточнює, що вже 12 березня в нього з`явились симптоми, але тільки 14-го у нього взяли мазки і 17-го він знав точно, що хворий на коронавірус.

Далі в переписці «Джокер» намагається дізнатись, хто ще був в цей час у Куршевелі і хто може бути хворим, приводячи приклад екс-глави СБУ Валерія Хорошковського. На це депутат відповідає, що «захворіли всі».

«Тепер ось ще яка х..ня – я спілкувався 12-го (березня мається на увазі – ред. 1News) з людиною і вже 13-го його звалило з ніг, у важкій формі…Більшість лікувались вдома, навіть з двосторонньою пневмонією», – додає Шахов.

На уточнююче питання, що люди, які лікувались вдома, не хотіли розголосу, нардеп зазначив, що «всі офіційно здали тести. «Тут іще парадокс – я ж зустрічався з великою кількістю людей і захворіло тільки 3 людини. Реально, в той день я спілкувався мінімум з 70 людьми», – додає Шахов.

Народний депутат далі уточнює, що на його думку уже 50% парламенту перехворіло.

«Перед тим, як я захворів, в ВР перехворіло багато людей……Лубінець Діма (депутатська група «За майбутнє» – ред.) три тижні хворів. Казав мало не помер!. Волошин (Олег Волошин – депутат з «Опозиційної платформи – За життя» – ред.) перший був у підозрі – переносник….. До речі, Коля Бабенко (депутатська група «Довіра – ред.) також дуже сильно перехворів і 6-го (ймовірно березня – ред.) був на засіданні напівнепритомному стані», – додав Шахов.

Далі «Джокер» від імені міністра пише Шахову, що за два тижні в Україну приїжджають лікарі з Китаю, і питає, чи готовий нардеп до експерименту (мова йде про розробку вакцини від коронавірусу – ред.). Нардеп погоджується і зауважує, що також готові брати участь «два вельможних». Ймовірно мова йде про народного депутата Сергія Вельможного, який також захворів на коронарірус.

Нагадаємо, на початку березня стало відомо, що народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Олег Волошин 27 лютого зустрічався з французьким парламентарем Жаном-Люком Рейтцером, в якого виявили коронавірус. Волошина ізолювали і направили на здачу тестів на covid-19.

Саме про нього у переписці з «Джокером» пише Шахов, говорячи про першого переносника.

Сергій Шахов вважається першим офіційним хворим на коронавірус серед народних депутатів. Спочатку він спростовував свою хворобу, однак 18 березня МОЗ України підтвердило інформацію.

19 березня Шахов повідомив, що його дружина також захворіла на covid-19.

31 березня стало відомо, що Сергія Шахова виписали з Олександрівської лікарні.

15 квітня на своїй сторінці у Facebook Шахов повідомив, що в нього виявили антитіла до коронавірусної хвороби і він може стати донором для важко хворих. «Пройшов тестування на наявність антитіл за допомогою української тест-системи НВК «Діапроф-Мед». Дослідження показало, що я можу стати донором для хворих на коронавірус у важкій формі. Оціночні випробування проводилися НМУ ім. Богомольця під керівництвом доктора медичних наук, професора Ольги Голубовської», – пише депутат.

Прошел тестирование на наличие антител с помощью украинской тест-системы НПК «Диапроф-Мед». Исследование показало, что я…

Опубліковано Сергієм Шаховим Середа, 15 квітня 2020 р.

13 квітня депутат Сергій Вельможний заявив, що в нього виявили двосторонню пневмонію.

Тим часом відомо про те, що принаймні 10 депутатів хворіли або хворіють на коронавірус:

Зауважимо, що поки депутат Сергій Шахов не підтвердив справжність переписки з «Джокером».

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close