Цікаве

5 варіантів використання скошеної трави на дачі

На початку літа і до пізньої осені трава на ділянці без підгодівлі та поливу активно росте і «колоситься». Дачники призвичаїлися використовувати скошену траву з користю для городу та саду. Вони розповіли про п’ять способів, які підходять до категорії «з відходів у доходи».

Подробиці

Компост

Перше, що можна зробити, це всю скошену траву на дачі можна скласти в купу. Вже наступного року буде отримано цінне натуральне добриво. Компост застосовують для підживлення всіх овочевих культур на городі.

Зелене добриво

Зі скошеної або газонної трави можна зробити рідке зелене добриво. Процес приготування простий: скошену траву складають у бочку та заливають водою. Через 7-10 днів повинен завершитися процес бродіння та можна використовувати зелене добриво для поливу овочів на городі.

Мульчування

Скошеною травою мульчують ягідні чагарники, грядки, дерева. Вона збереже вологу більш тривалий час.

Боротьба з бур’янами

Деякі дачники застеляють скошеною травою доріжки між грядками. Завдяки цьому вони позбавляються бур’янів, які зазвичай проростають між посадками.

Висока грядка

Досвідчені городники роблять за допомогою скошеної трави так звану високу та теплу грядку. На ній, за словами дачників, чудово ростуть огірки.

No Newer Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Back to top button