Цікаве

5 цікавих книг про те, як працюють закони Всесвіту в нашому житті

Відтоді, як людина дізналася про космос, вона не припиняє замислюватись над деякими питаннями про дійсний сенс життя, взаємозв’язок земних подій із Всесвітом, який таїть в собі безліч таємниць і нескінченну історію. І коли ми починаємо вивчати все це, виявляється, що не так вже й багато знаємо про устрій темряви космосу, яка називається Всесвітом.

У новій добірці 1News розповідає про 5 книг, які допоможуть зрозуміти свою роль на планеті та надихнуть вас на переосмислення звичного життя.

“Механізм Всесвіту: як закони науки керують світом і як ми про це дізналися”, Скотт Бембенек

Книга-бестселер від володаря наукового ступеня в галузі теоретичної хімічної фізики розповідає про народження та розвиток відомих наукових теорій. Скотт Бембенек взяв математичну концепцію і зробив її абсолютно читабельною, зрозумілою і цікавою кожному. Нескладною мовою Скотт Бамбенек розповідає, як насправді енергія, атоми та квантова механіка керують нашим життям і які наукові відкриття створили той світ, в якому ми живемо сьогодні.

“Кроляча нора, або Що ми знаємо про себе і Всесвіт”, Вільям Арнтцен, Бетсі Чейс і Марк Вісенте

Книга заснована на однойменному фільмі, який отримав нагороди на п’яти престижних кінофестивалях і розповідає про те, як влаштований наш мозок і цілий Всесвіт. Яке місце в ньому займає людина і наскільки реальний світ, в якому ми всі з вами живемо? Як змінити своє життя і знайти своє місце на цій планеті?

Автори захоплюючої книги зустрілися з 17 вченими, фізиками і духовними вчителями, щоб знайти відповіді на питання, які цікавили людство протягом багатьох століть.

Найкращі книги про закони Всесвіту

“Усвідомленість. Ключі до життя в душевній рівновазі”, Ошо Раджніш

Часом в одноманітності днів, вічному поспіху або ж побутовій метушні втрачається найважливіше – те, для чого кожна людина була народжена. І в зрештою, така рутина призводить до того, що життя стає схожим на механічне існування, як у робота. Але завжди можна прокинутися і знайти свій напрямок на цій планеті. Книга складається з різних епізодів бесід з Ошо, який розповідає, як можна навчитися жити усвідомлено, без ненависті і гніву, з любов’ю і турботою до всього навколо.

“Всього шість чисел. Головні сили, які формують Всесвіт”, Мартін Рис

Як одна подія в космосі створила мільярди галактик, чорних дір, зірок і планет? Як атоми зібралися – на Землі і, можливо, в інших світах, – в живі істоти, які влаштовані досить складно, щоб осягнути їх походження? Ця книга описує недавню лавину відкриттів про фундаментальні закони всесвіту і глибокі зв’язки, що існують між зірками і атомами – космосом і мікроскопічним світом. Шість цифр, зображених у Великому вибуху, визначають сутність нашого світу, і кожна глава цієї книги присвячена поясненню кожної з них.

“Ритм Всесвіту. Як з хаосу виникає порядок”, Стівен Строгац

Тенденція до синхронізації може бути найзагадковішим і поширенішим явищем в усій природі. Це заінтригувало деякі з найбільш великих умів 20-го століття, включаючи Альберта Ейнштейна, Річарда Фейнмана, Норберта Вінера і Артура Вінфрі.

Стівен Строгац, провідний математик і популяризатор науки пояснює, як величезні системи можуть синхронізуватися, від електронів в надпровідники до кардіостимуляторів в наших серцях. Він показує, що, хоча ці явища зовні можуть здаватися непов’язаними, але на більш глибокому рівні існує зв’язок, притаманний Всесвіту, і проявляється він навіть у нашому житті.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close