Цікаве

5 ознак не доглянутого волосся: що потрібно робити

Погано доглянуте волосся можна легко визначити за зовнішнім виглядом.

Звичайно, укладання у топ-майстра може врятувати становище, якщо ваше волосся безнадійно зіпсоване. Але ось звичайне укладання — вже не факт, інформує 1News.

Здорове волосся — запорука гарної зачіски. Впевнені, ви і самі це знаєте. Хоча деякі недосконалості можна приховати за допомогою укладань і правильних аксесуарів, не всі вони піддаються такому корегуванню. Нижче — п’ять очевидних ознак того, що ви погано доглядаєте за волоссям.

У вас сухе волосся

Зазвичай воно постійно ламається, тож якщо ви регулярно бачите на гребінці шматочки волосся, замисліться, чи не сухуваті ваші кучері. Як це перевірити? Легко і невимушено: проведіть рукою по чистому волоссю. Якщо рука не ковзає, а постійно за щось чіпляється, зволоження і живлення пасмам точно не вистачає.

Що робити

Озбройтеся маскою для волосся, що інтенсивно живить, (використовуйте її раз або два на тиждень) і замініть шампунь на зволожуючий.

У вас посічені кінчики

Якою б чудовою не була ваша зачіска, цей факт біографії вашого волосся (спасибі неохайному розчісуванню і гарячим укладанням) приховати не вийде. Максимум, що ви можете зробити — спробувати “запечатати” їх за допомогою продукту на основі олії. Та й у цьому випадку, майте на увазі, немає ніякої гарантії, що все вийде.

Що робити

Записатися до перукаря і відрізати те, що давно вимагає ножиць.

Ваше волосся постійно заплутується

Утворення вузликів, вузлів і вузлищ — вірна ознака того, що з доглядом у вас серйозні проблеми. Зрозуміло, що це псує зовнішній вигляд і спричиняє багато незручностей та навіть хворобливих відчуттів. А найсмішніше тут те, що ви зможете легко все виправити, якщо трохи постараєтеся.

Що робити

Використовуйте кондиціонер для волосся, гребінець з великими зубчиками і, якщо відчуваєте необхідність, застосовуйте незмивний засіб для полегшення розчісування.

У вас сильно випадає волосся

Одразу скажемо: якщо волосся лізе сильно і багато, хоча раніше вас ніколи цим не “радувало” — швидше йдіть до трихолога. Це такий спеціальний лікар, який займається здоров’ям волосся і шкіри голови. Він зможе порадити вам догляд і лікування. Але правда у тому, що зазвичай волосся у нас лізе у міру, тож єдине, чим воно може засмучувати — це негативним впливом на вашу красу. А воно вам треба?

Що робити

Додайте у раціон більше фруктів і овочів (або пропийте мультивітаміни) і спробуйте не розчісувати волосся відразу після миття (щоб перевірити, чи не у цьому причина).

Ваше волосся тьмяне і мляве

Складно уявити зірок на килимовій доріжці з тьмяним і млявим волоссям. Саме тому бездоганна зачіска і неможлива без дзеркального блиску кучерів. Його, звичайно, можна домогтися за допомогою спеціального лаку, але це буде тимчасовий і не те щоб занадто натуральний ефект — майте на увазі.

Що робити

Дайте шкірі голови відпочити, якщо щодня використовуєте багато продуктів для укладання, і регулярно застосовуйте олії для волосся.

Якщо ви помітили у себе одну або кілька ознак зі списку — не турбуйтеся. А швидше виправляйте ці помилки, щоб до зачіски неможливо було причепитися.

Джерело: Ukr.Media

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close