Цікаве

5 фільмів німецьких кінематографістів, які варто подивитися хоча б раз

Кінострічки німецьких кінорежисерів отримали більше визнання, ніж багато глядачів могли собі уявити. Наприклад, видатні німецькі режисери – Вім Вендерс і Том Тиквер зняли безліч кінострічок, які стали культовими і успішними у прокаті. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що деякі з цих фільмів були зняті неголлівудський майстрами.

У новій підбірці 1News для вас п’ять яскравих фільмів німецьких кінорежисерів Тома Тиквера і Віма Вендерса.

Інтернешнл

"Інтернешнл"

“Інтернешнл”

Гостросюжетний трилер Тома Тиквера розповідає про те, як після переговорів у великому банку несподівано помирає співробітник агента Інтерполу, колега Луїса Селінджера і помічниці окружного прокурора Елеанор Уітмен. Лікарі констатують природну смерть, але чуття Луїса каже йому, що це не так. До того ж, через кілька годин в автокатастрофі гине другий учасник переговорів. Луїс і Елеанор підозрюють керівництво банку, яке таким чином намагалося припинити витік інформації про свою незаконну діяльність. Незабаром вони помічають, що і їхнє керівництво всіляко перешкоджає розслідуванню. Під час слідства вони виявляють, що в банку займаються відмиванням грошей, торгівлею зброєю, втручанням в державні справи … Виявляється банк – лише верхівка злочинної мережі …

Хмарний атлас

Кадр з фільму "Хмарний атлас"

Кадр з фільму “Хмарний атлас”

Історико-фантастичний фільм знятий Томом Тиквером разом з режисерами Ларрі і Ендрю Вачовські за мотивами однойменного роману Девіда Мітчелла. Головна героїня фільму – душа, яка пережила шість реінкарнацій. Для цього фільму виконавці були підібрані таким чином, щоб один актор зміг втілити кілька ролей, які пов’язані з еволюцією його персонажа. У фільмі “Хмарний атлас” заплутаний сюжет, який охоплює події від 19 століття і до далекого майбутнього.

Дивно, але після того, як багато кіностудій відмовилися фінансувати “Хмарний атлас”, він став одним з найдорожчих незалежних фільмів на той час.

Голограма для короля

Кадр з фільму "Голограма для короля"

Кадр з фільму “Голограма для короля”

У центрі сюжету фільму режисера Тома Тиквера – американець, представник ІТ-компанії, Алан Клей, який приїхав до Саудівської Аравії з надією укласти великий контракт з королем Саудівської Аравії. У минулому – він один з топменеджерів великої американської компанії, що випускала велосипеди. Бізнес не витримав китайської конкуренції та розвалився, а Алан більше не в змозі оплачувати навчання дочки. Тепер Алан живе надією на зустріч з королем, оскільки продукт компанії – можливість спілкуватися на відстані через голограму. У разі вдалого завершення операції він вирішить всі свої фінансові проблеми. Однак з самого початку все йде не так гладко. То король в роз’їздах, то його помічники не поспішають з організацією їхньої зустрічі. До того ж, на спині у Алана з’явилася дивна пухлина, і йому потрібно звертатися до лікаря. Лікарем виявилася жінка, що не характерно для Саудівської Аравії. Поступово його поїздка перетворюється у щось важливе і значуще, ніж звичайне відрядження.

Занурення

Кадр з фільму "Занурення"

Кадр з фільму “Занурення”

Драматичний трилер Віма Вендерса про те, як під час відпочинку на узбережжі Франції між головними героями, Джеймсом і Даніель виник курортний роман, який переріс у серйозні почуття. Даніель працює океанологом-дослідницею та здійснює занурення на велику глибину. Джеймс змушений мовчати про свою професію, оскільки він – таємний агент, який служить британському уряду. Їх розлучають обставини. Джеймс і Даніель за тисячі кілометрів одне від одного. Коли Джеймс під час військової місії в Сомалі потрапляє в полон, Даніель безуспішно намагається зв’язатися з ним, перш ніж зробить небезпечну експедицію в глибини океану.

Прекрасні дні в Аранхуесі

Кадр з фільму "Прекрасні дні в Аранхуесі"

Кадр з фільму “Прекрасні дні в Аранхуесі”

Двоє. Він і Вона. Обидва вже не молоді, але і не старі. Неспішна бесіда в літньому саду про найголовніше, про найвідвертіше, де є місце ностальгії та розчаруванню, взаємному тяжінню і несумісності, любові та повної її відсутності. За ними таємно спостерігає письменник, який в ту ж мить переносить їх слова на папір за допомогою друкарської машинки. Це він, автор, у творчій кризі придумав їх і тепер не може наздогнати своє натхнення, за плавною бесідою своїх героїв, яка набуває нових і нових обрисів. Французько-німецький драматичний фільм знятий Вімом Вендерсом за однойменною п’єсою Петера Гандке.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close