Цікаве

46-річна українка стала мамою 18-ї дитини

46-річна Любов Ковалевич, жителька села Познань на Рівненщині народила 18-ту дитину.

Впевнені, народить ще: 46-річна українка стала мамою 18-ї дитини

Дівчинка вагою близько 3,5 кг народилася здоровою, пологи пройшли без ускладнень, пише 1News з посиланням на місцеву газету.

Як пише джерело, жінка не може натішитися новонародженою Тамілою — ім’я мати вибрала ще під час вагітності. У найближчому райцентрі Любов Ковалевич народжує майже щороку, акушери, що проводжали її, впевнені, що багатодітна мати неодмінно народить ще.

Незважаючи на те, що мати народила 18 дитину, сьогодні в родині 17 дітей. Один хлопчик помер. Найстаршій дитині наразі 26 років. Батьки Любові теж багатодітні: вони народили по 9 та 15 дітей.

Зазначається, що велика родина виживає на заробітки батька, а тепер і трьох зятів. Ще є державна допомога на дітей, виручає і домашнє господарство. Щоб прогодувати всіх в родині, за рік колють чотирьох кабанів, в день варять до 10 літрів борщу, а коли захочуть пельменів на вечерю, то доводиться їх зліпити не менше півтисячі.

“40 онуків, а правнуків — 38. Я рахувала і забула вже”, — сміється бабуся немовляти Ірина Ковалевич.

При цьому Любов Ковалевич не рекордсменка свого регіону. Молодша на два роки Світлана із сусіднього села Глинне цього місяця має народити вже 19-у дитину. Обидві жінки зазначають, що готові не зупинятися і планують народжувати далі, саме для цього старших дітей виховали так, щоб вони допомагали ставити на ноги молодших.

Джерело: Zakarpatpost 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close